Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol tudnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnék egy rendes lányt megismerni?

Figyelt kérdés

Kb fél éve kezdett el igazán zavarni az, hogy magányos vagyok. Tudom hogy élőben kéne próbálkoznom, de nem járok olyan helyekre ahol ismerkedni lehetne, meg nem is tudnék csak úgy odmenni egy lányhoz. Ezért az interneten próbálkozom. Több lánnyal is irogattam már akkikel megtaláluk a közös hangot, és szimpatikusok is voltunk egymásnak, és volt kettő is akivel találkozást is terveztünk. És egyszer csak mindkettő eltűnt és nem írt többet.

Élőben kéne próbálkoznom szerintetek is?

Hol tudnék valami normális lányt megismerni? Nem járok szórakozni, és nem vagyok beszédes, emiatt ismerkedni sem tudok könnyen sajnos:/


Köszönöm előre is a segítséget!:)

22F


2018. szept. 2. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

"Nem járok szórakozni, és nem vagyok beszédes, emiatt ismerkedni sem tudok könnyen sajnos"


Te sehogyan , a kommunikáció alapja mindennek. Gondolom nagy compjuter függő vagy..

2018. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok számítógép függő egyáltalán!
2018. szept. 2. 20:23
 3/12 anonim válasza:
100%
Nemcsak szórakozóhelyen lehet ismerkedni ám... Keress valami hobbit, ami azzal jár, hogy bizony elmész otthonról, de szívesen csinálnád. Például járj el lovagolni (ha állatszerető vagy), ott rengeteg lány van. Vagy iratkozz be tánctanfolyamra, ott is kimeríthetetlen az ismerkedési lehetőség. 'Ésatöbbi ésatöbbi, jön majd magától...
2018. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen az emberekkel való kapcsolatteremtési képességed, kérdező?
2018. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as!

Nem valami jó sajnos, ha beszélgetek valakivel akkor sokszor azt érzem, hogy nincs mit mondanom. De ha van közös téma akkor nincs gond. Amúgy nem szorongok, meg nem vagyok gátlásos, önbizalom hiányos.

2018. szept. 2. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
És pl. hogyan képzeled el, ha lenne párkapcsolatod, akkor mi lenne abban számodra a legfontosabb?
2018. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy közös hobbi esetén biztosan van miről beszélni.
2018. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Rendes lányt megismerni akárhol lehet. A számodra releváns kérdés az lenne, hogy "hol tudnék olyan, az értékrendemnek megfelelő és nekem tetsző lányt megismerni, akivel kölcsönös a szimpátia?". Így már nehezebb az ügy. A szép + normális lányok ugyanis ijesztően gyorsan el szoktak kelni, nagyon kapósak. Szerencse kell ahhoz, hogy olyat találj, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak, és belül is passzoltok. Én azt mondanám, hogy az internetet hanyagold, olyan helyekre menj, ahova valami komolyabb dolog hozza össze az embereket. Például egy egyetemi kör, egy tánccsoport, egy vallási közösség, ha vallásos vagy, egy kórus, egy civil szervezet vagy egy önkéntes munka. Te nem egy extrovertált, a fellépésével figyelmet felkeltő típus vagy, hanem egy "kicsomagolandó" srác, akinek idő és alkalom kell, hogy meg tudja mutatni az értékeit. Ezért javaslom, hogy menj olyan helyre, ahol szükség van az intelligenciára, és meg tudod mutatni azt, amiben jó vagy, vagy beszélhetsz arról, amiben hiszel. Hazai pályára kell lépned. Mi iránt lelkesedsz? A lelkesség vonzza ugyanis a csajokat. Ha lelkes vagy, akkor olyan lesz a kisugárzásod, hogy nem a gátlásaiddal törődsz majd, és automatikusan vonzóbbá válsz a másik nem szemében, és előbb-utóbb megtetszel valakinek, aki majd jelez neked.
2018. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szerencse kell ahhoz, hogy olyat találj, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak"


Tévedés, nem szerencse, hanem ön- és emberismeret, és hogy hajszálpontosan letisztázva legyen benne, hogy milyen személyiségjegyekkel bíró egyedet keres, meg hogy ezeket a tulajdonságokat a hétköznapokban is azonnal felismerje.

2018. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"És pl. hogyan képzeled el, ha lenne párkapcsolatod, akkor mi lenne abban számodra a legfontosabb?

"


Az hogy szerethetek valaki, meg nem lennék ennyire egyedül, hanem mennék vele össze vissza:)

2018. szept. 2. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!