Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek akiknek 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akiknek 20 éves korukig nem volt párkapcsolata az defektes?

Figyelt kérdés

Most nyilván olyanokra gondolok akik szeretnének párt, de nem tudnak megismerni senkit. Sajnos én ilyen vagyok. Nagyon rossz érzés egyedül lenni. És azt sem tudom, hogy hol és hogyan tudnék megismerni egy lányt...


Milyen netes társkeresőt ajánljátok? Tudom, hogy kicsi az esély, hogy találok valakit, de hátha.


21 éves vagyok.


2018. okt. 21. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Ebből még nem következik, hogy defektes lennél. Nem ajánlok semmilyent mert szerintem nincs opcionálisan jó megoldás társkereső téren. A legtöbb társkereső csak a lehúzásról és az ostobaságokról szól.


Én gondolkoztam azon egy időben, hogy kellene egy olyan társkeresőt csinálni, ahova a magukat rossznak/defektesnek tartó emberek regisztrálhatnak, vagy legalábbis ez lenne a fő irány és ilyen szempontok alapján is lehetne szűrni. Bár ez lehet hülye ötlet, de én inkább ezek alapján vagy szexuális vágyak, vagy közös érdeklődési kör alapján keresnék párt, mint horoszkóp alapján, mint amit a legtöbb hulladék társkereső alapvetően ajánlgat. Bár ez lehet, hogy hülye ötlet.

2018. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, időrablás.

Valamilyen közösségbe bakapcsolódás- akár online is- több eredményt hozhat.

2018. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak lányban. Nekem sem volt még barátom, pedig volt mar, hogy szerettem volna, hogy összejöjjön, de sosem sikerült. Másfelől viszont konkrétan ismerkedni nem akarok, az említett eset is csak úgy megtalált. Hiába leszek 21 nem sokára, én még mindig nem érzem magam késznek egy komoly kapcsolatra se lelkileg, se fizikailag.


Defeketet említve, nevezhetjük annak azt, hogy nehezen nyílok meg, a barátkozás sem megy egyszerűen, a párkeresés még kevésbé lesz az, ha már ott tartok majd.

2018. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem te vagy defektes, hsnem a mai világ. Lépj ki a szobából, jarj el edzoterembe, tancolni, úszni. Ahol emberek vannak. És ezt kellene tennie a többi korodbelinek is. De nem, inkabb mindenki a neten keresgél. Ami nem rossz teljesen, csak kapcsokatgyilkos, ha nem emeljük fel a tekintetunket a monitorrol....
2018. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

"Nem te vagy defektes, hsnem a mai világ."


Szerintem a világ nem defektes. Még ha háborúban, ínségben élnénk, akkor esetleg jogos lenne egy ilyen kijelentés, de így...

2018. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

"háborúban, ínségben élnénk"


mennyire vagy tájékozott a nagyvilágban? híreket szoktál olvasni?

2018. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Én azt vette észre h alapvetően 2 féle kategória van.


1. Jaj szegény nincs nője sajnáljuk, de nőt nem adsz hozzá.


2. Nincs nője "biztos" valami gond van vele.

90% ilyenkor MELEG. Még akkor is ha ez saját döntés miatt van.

2018. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok defektes csak ocsmány! 23/f ;)
2018. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Helyes srác vagyok sokak szerint ,megincs senkim.. 21f
2018. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Defektes vagyok, mégsincs senkim ja várj
2018. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!