Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még itt olyan 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan 20 éves vagy annál idősebb fiú/lány, férfi/nő, akinek feltehetően a nem túl előnyös arcvonási miatt nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Mint ahogy kitalálhattátok, 20 éves lány vagyok, akit még életében nem csókoltak meg, öleltek át szerelmesen. Hogy lett-e volna erre lehetőségem? Persze, nem is egy. "Akkor meg minek nyivákolsz itt", kérdezheted teljesen jogosan. A válasz azért, mert a fiatalemberek, akik efféle módon nyitottak felém, vagy elképesztő ápolatlansággal vagy hajmeresztően alacsony intelligenciával voltak megáldva. (elnézést a nyers megfogalmazásért)

Rengeteg fiú barátom van és volt mindig is. Sok meg is tetszett közülük, de sajna mivel Jóisten egy smink nélkül "emberiség ellen elkövetett bűn arccal" áldott meg, ami még fullos kenceficével is csak tűrhetőre redukálható, ők sosem tettek felém efféle lépéseket. Nem is csoda, nem vagyunk egy "kaszt", én havernak maradtam, éppúgy, mint bármelyik másik srác a körünkből.

Na, tudom,hogy ezzel alapvetően nem sok mindent lehet kezdeni, csak várni, hogy egyszer elém keveredik egy ápolt és értelmes férfiember, aki meg bír békélni a "képesfelemmel"... A kérdésem igazából az lenne, hogy más is van hasonló szituációban? Mekkora tömeget érint ilyesfajta probléma?



2018. okt. 20. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy olyan 20 éves lány vagyok, akinek még sosem sikerült eljutnia a párkapcsolatig, de az arcberendezésemmel nincs különösebb probléma, ha valaminek, akkor a testalkatomnak, de talán még inkább a "nőietlen" modoromnak és a mentális zavaraimnak tulajdonítanám a problémát. Tudom, hogy nem engem szólítottál meg a kérdésben, inkább csak azért kommentelek ide, hogy kifejezzek némi együttérzést, bele tudok helyezkedni.
2018. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanez a helyzet nálam, de én tinikoromban megtörtem és összejöttem valakivel, aki taszított (szintén ápolatlan, buta, ráadásul szörnyen bánt velem). Inkább maradok egyedül, mint hogy még egy romboló párkapcsolatba kezdjek valaki olyannal, aki úgyis lábtörlőnek használna. Bár mostanában olyan sem akad, sajnos nem vagyok már 16 éves.
2018. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dot. ***** válasza:
én 24 éves vagyok, pattanásos már vagy 8 éve, tágak a pólusaim és nemtudok mit kezdeni velük az arcomon, jó, ha 18 évesnek néz ki az arcom, személyit szinte mindig elkérik tőlem.. Többnyire fiatalabb barátnőim voltak, most utoljára is egy 18 évessel kavartam, valahogy a korombeliek elkerülnek.
2018. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

37 eves no vagyok, akkora orral, mint a bazilika kilincse, es ep, am kusza fogsorral. hajam alig van.


a masodik ferjemet nyuvom, az elso kifejezetten ferfiszepseg volt, a masodik (es utolso:)) tipikusan dogleszto rosszfiu, ami a kulsejet illeti. amugy mindketten ertelmes, okos, tanult ferfiak.


nos, en a nehezfegyzverzetet vettem be mindkettonel: az intelligenciat es a humort. mellette rendszeresen sportolok, de ennyi.

2018. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21f nekem is jó lenne párkapcsolat, átlagos alkat, 179cm
2018. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!