Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy az akne heges bőröm ellenére mindig van olyan csaj egy tàrsasàgba aki érdeklődést mutat?

Figyelt kérdés

Nem horribilis persze, de van, hogy elcseszi a kedvem, ha rossz fényviszonyban làtom milyen a bőröm


De ennek ellenére mindig talàlok tàrsasàgban olyan csajt aki mosolyog, beszélgetést kezdeményez velem, stb.. nem kell lehordani tudom mi a különbség az érdeklődés mutatàs és a szimpla vidàmsàg között


Egyik felem azt mondja, hogy rohelyes ezekem ràgodni màsik meg sír amikor meglàtom a plakàtcicàk bőrét


A probléma kezelése pedig egy hosszú, dràga, monoton út


(Alapvetően jóképűnek tartom magam)



2018. okt. 22. 23:03
 1/6 Lady Beth ***** válasza:
Aknés hegek még nem jelentik a világ végét. Nem azon fog múlni egy kapcsolat. Ha meg igen, akkor nevetséges az a fél aki ezen problémázik.
2018. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon jó fej vagy. Kedves és nyitott. Ezért nyitnak feled a nők.
2018. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Erről a kérdésről kb. az jutott most eszembe, amikor itt járt Erdogan és az origo munkatársa a következőt kérdezte tőle: "Hogy lehet az, hogy annak ellenére, hogy a nyugat felől számos kritika éri Törökországot, ön mégis olyan népszerű a nyugaton élő törökök körében?"


Ezzel a kérdéssel nem választ keresel valamire, hanem az egódat csillogtatod. NAHÁT, TÉNYLEG MINDEN BULIBAN BESZÉLGETÉST KEZDEMÉNYEZNEK VELED? MÉG A BŐRÖD ELLENÉRE IS? DE HÁT EZ FANTASZTIKUS! Ezt a választ vártad egy olyan oldalon, ahol minden második kérdés arról szól, hogy az adott fiatal srácnak miért nincs barátnője?


A központozásod egyébként pocsék, a "röhejes" szót meg j-vel írjuk.

2018. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Mindig megtalal egy kozmetikus kiscsaj ... :D

N

2018. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől még lehetsz vonzó. Én most pont ismerek egy srácot, aki aknés, de nagyon helyes. Szerintem más lányok szerint is. (Azért ápold a bőrödet!)
2018. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4es lol, ez jo


5os, igen apolom, ahogyan lehet, de nem egyszeru a regi hegeket helyrehozni

2018. okt. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!