Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik normális lány vagy kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik normális lány vagy kb unikornist keresek?

Figyelt kérdés

Legutóbbi sztori: munkatársnőm: Halál jófej 20 éves csaj... kissé csúnyácska de mondom oké! Erre kiderült hogy 8 éve drogozik. :S


Előtte: másik kollegina... ő hajtott rám.... majd kénytelen voltam elküldeni finoman a búbánatba mert olyan megnyilvánulásai voltak hogy köpni-nyelni se tudtam....


Előtte: Ismerős csaj: kiderült róla hogy minden ismerősével először mekkora haver aztán meg mindig kavarja a sz**t. Hárman vagyunk haverok... elvittük ideoda... majd mindhármunknak a másik kettőt beszélte ki privátban... (a haverjaim azonnal szóltak és jelenpillanatban a csajnak 'muszáj' bujkálni ha nem akar egy kiadós gruppent XD)


A normális lányok akiket ismerek: kb mind foglalt, a többi ilyen díszp**sa, esetleg BMW, Audi, Merci, Pénz stb csaj akikkel szintén nem közösködnék!


Valahol valami? Szórakozóhely, chat, internetes felület stb??? Bármi jöhet!



2018. okt. 16. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindenki az unikornist keresi, nem csak te vagy így ezzel.
2018. okt. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogsz egy teljesen hibátlan, tökéletes emberi lényt találni, szóval erről akár le is mondhatsz.
2018. okt. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

"A normális lányok akiket ismerek: kb mind foglalt"


Szóval akkor léteznek, csak valamiért nem veled vannak együtt. Vajon miért?

2018. okt. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Na de leírtad a saját kérdésedben is hogy ismersz normális lányokat, ergo léteznek.
2018. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen ismerek... de kb mind foglalt...
2018. okt. 16. 00:49
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát a kérdés a létezésükre irányult, nem a párkapcsolati státuszukra. Amúgy meg elég sok kapcsolat idővel szét megy, plusz nem ekkora nagy kihívás normális lányt találni. Elég sokat ismerek, a többségét munkahelyről meg még egyetemről. Szórakozóhelyen nehéz ismerkedni, nagyon nem is erőltetem, főleg ha a zene miatt nem is hallod a másikat idegen pasival meg úgyse mennek ki a csajok beszélgetni. Neten nem próbáltam.
2018. okt. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "normális" ember se létezik. Valahol,valamiben mind idióták vagyunk.
2018. okt. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha unikornist keresel, akkor ott van lilg és a zenész társ nője. Ők valamelyik számukba kimondják hogy ők unikornisok.
2018. okt. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ajánlom Neked a tindert. Lehet próbáltad már, fel is adtad és ennyi. Én is sokszor letöröltem, megint letöltöttem.. szerintem nagyon hasznos, kiszakit a burokbol, amiben élek és teljesen random embereket tudok megismerni általa. Ha szerencséje van az embernek, akkor össze tud akadni nagyon értékes emberekkel. Persze lesznek fura vagy gáz randik, benne van a pakliban, de lehet a párod találod meg (mint mondjuk én:)) sok sikert, és igenis vannak rendes lányok, mint ahogy férfiak is, csak nem mindig találkoznak , hanem csak szomorkodnak egymást után :P
2018. okt. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

Unikornist nagyobb eséllyel találsz.

Tinderen egy lány sem fog jobbra húzni, ha nem tartozol a legjobb képű 1-2%-ba.

2018. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!