Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok mekkora hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mekkora hátrány ha egy srác eléggé vékony?

Figyelt kérdés
165cm vagyok szóval magasnak sem vagyok mondható és emellé 52 kg szerintetek ez nagyon vékony?21 éves vagyok ha ez számít.

2018. okt. 23. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, akinek hátrány és van, akinek nem. A barátom 180 centi és 60 kg, ráadásul egy betegség miatt folyamatosan nő egy kicsit, de nem hízik. Nem ez számított akkor, amikor beleszerettem, most meg már imádom minden porcikáját úgy, ahogy van.
2018. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel nem zavar, a kövérség, a pocak, a "macis" testalkat már annál inkább. De persze mindjárt jön egy pasi, aki megmagyarázza, hogy nem is így gondolom és csak a kigyúrt, 2 méter magas viking vadállatok tetszenek nekem is.
2018. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem ez annyiban idegesít, hogy véknyabb vagy, mint én. Nőként szeretem, ha véknyabb vagyok a férfinál. (160/54)
2018. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam előny. 165 centi és 50 kiló vagyok, csak alkalmakra hordok magassarkút, szóval ha csak a testalkatot nézzük, nekem megfelelne.

Az izmot és a súlyfelesleget nem díjazom.

2018. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó látni hogy vannak ilyen nők is, a válaszok alapján.

Én 180 centi mellé vagyok 60 kiló, hát nincs is nagy sikerem a nőknél.

2018. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nőni és hízni is fogsz. Nálam nem hátrány, de azért legyen akkora és annyi mint én. 170/57
2018. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szintén 21/F ektomorf a testalkatom, 184/60kg

Kb 1 hónap alatt híztam 5kilót,mert eddig olyan 54-55 voltam.

2018. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát végülis, nekem nem baj. de hozzám alacsony lennél :D

és tényleg, amúgy nőhetsz még, elvileg 23 éves korodig, ha jól tudom. mondjuk az nem biztos, hogy hízni is fogsz, ismerek veled egyforma testalkatú srácot, ugyanekkora, és 26évesen hízott 3kg-t :D(pedig nem tud amúgy nagyon felszedni) nagyon boldog volt :D

2018. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!