Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érvényesíteni a méretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érvényesíteni a méretem az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy a nők szeretik a nagy méretet Hát nekem elég nagy 19 cm és vastag is. Csak azt nem tudom hogy ezt hogyan lehet érvényesíteni az ismerkedésben, ha küldök képet róla valóban előny és jobban tudok szerezni nőt vagy internetes ismerkedés során én mondjam el neki, utaljak rá egyszerűen vagy az első randin mondjam meg neki? Hogyan, Hogyan lehet ezt érvényesíteni?
2018. okt. 23. 21:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Érvényesítsem....
2018. okt. 23. 21:05
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egyből a fasod a profilképed!
2018. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Elég furcsa értékrend ez nekem. Miért kéne rögtön érvényesiteni? Ha kapcsolatot akarsz egy lànytól,akkor inkàbb elöször fejben,stilusban legyél rendben...ha elfogad,mehet az intimitàs.

Ha sex kapcsolatot kerestek mindketten,akkor bedobhatod,de igazàból kisebb kéretekkel is ki lehet elêgiteni egy nőt. A rendes nők nem fognak elàjulni attól ,hogy rögtön leirod, mekkora. Nem sértêsből irom.

27/L

2018. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Csak szerintem szánalmas ez?
2018. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a Nickneved: "Hosszúfaszújólbaszó". Erre harapni fognak! Ja nem jó...nem derül ki hogy vastag is...akkor passz.
2018. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem ezzel kell csajozni...
2018. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Utolso: Nem vagy vele egyedul.
2018. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem a második válaszolóval. Az a megoldás nem csak a méreteidet tenné egyértelművé de a belső értékeidet is. Már ha érted hogy értem.
2018. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne kuldj kepet, ne utalj ra, es elso randin se mond, ha akarsz masodikat.
2018. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk konfekció méret, ahogyan cipőből sem ugyanaz jó mindenkinek, intim méretek terén is eltérők vagyunk.
2018. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!