Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tanácsolják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják azt, hogy legyél ilyen, legyél olyan, az egyéniség már nem érték?

Figyelt kérdés
2018. okt. 23. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ki mondta, hogy kötelező elfogadni mások tanácsait?
2018. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehetsz ilyen, meg olyan de, ha valójában nem vagy olyan akkor mit sem ér. Én nem akarnék egy olyan kapcsolatot ahol meg kell magam játszani és nem lehetek őszinte.
2018. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Ne legyél se ilyen, se olyan, mint amit mondanak. Legyél az aki vagy. Úgy ahogy vagy.

Az egyéniség mindig is érték volt/van/lesz. Főleg ha nem másról kopizol, hanem adod azt aki vagy. Annak akinek te akarod.

2018. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom elfogadni a tanácsukat, csak érthetlen az, hogy miért jó nekik az, ha olyan leszek, mint a többi akik ugyancsak mások után mennek. Észrevettem azt mikor arról beszélek, hogy már régóta nincs párom akkor próbálják előadni a tuti receptet. Én meg nem szeretném elárulni saját magamat. Azt szeretném, ha azért szeretne valaki, aki vagyok. Arról nem tehetek, hogy egyesek nem értékelik magukat és egyre jobban eltávolodnak maguktól.
2018. okt. 23. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell másnak lenne ez hülyeség.


Ha együtt akarsz majd élni az adott személlyel, akkor meg mi lesz egész hátralevő életedben színészkedsz majd?

2018. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!