Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a testsúllyal azonosítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a testsúllyal azonosítja sok ember a csúnya, ronda külsőt?

Figyelt kérdés

Nekem csúnya az arcom, előnytelenek az arcvonásaim. Ez nagyobb hátrány mintha kövér lennék.

Sok molett/elhízott nőnek pedig szép arca van.



2018. okt. 24. 12:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert a túlsúly sem szép.

Kiválcsi lennék arra az arcra, küldj egy képet ha van kedved.

2018. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
43%
A túlsúly a legnagyobb hátrány egy nőnél. Tapasztalat.
2018. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Mert 20 éve erre a bunkó stílusra neveli a média az embereket és ebből csinálnak sokan jó pénzeket. Nézd meg a google photos között is micsoda bunkó népnevelés van, a formás nők között a 60-70 kg-os hölgyeket is már odateszik a chubby-k, azaz a ducik közé:

[link]

2018. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
60%

3-as! Ááá, de hogy, ilyen nincs... :D :D :D

Miért? Szerinted az energiaital egészséges és jó a szervezetnek? Nézz szét, minden fiatalnak ez van a kezében, mert ez trendi. Külön iparágak foglalkoznak azzal, hogy a fos úgy legyen tálalva, hogy te attól többnek érezd magad. Hát igen, ez a csodálatos kapitalizmus sötét oldala.

2018. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%

2esnek igaza van. Voltam túlsúlyos. 167cm /77 kg

Vékony, de tényleg nem túl szép arcú nőrokon

(M Manson-nak becézték az arca miatt és tényleg olyan a feje, mint Manson smink nélkül) folyamatosan beszólogatott emiatt, hogy a barátom el fog hagyni, ő mennyire örül, hogy nem akkora mint egy kakukkos óra :D, stb. Általában társaságban a lányoktól mindig kaptam bújtatott beszólást. Amikor ismerkedni akartam egyértelműen amiatt nem jött össze.

Amikor hízni kezdtem és negyvenes méretet hordtam, olyan tahó beszólásokat kaptam pár boltostól ruhaüzletben, hogy mások is csak néztek.


A kövérséget jobban elítélik, mintha cigiznél, vagy alkesz lennél.


Plusz lehet csak te látod magadat olyan csúnyának. De örülj neki, hogy vékony vagy, az mindenképpen előny.

2018. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
65%
42% Nagyon fiataloknál is látom a Monstert, ismerősöm csak az íze miatt issza, kávé helyett. Utána csodálkozik, hogy rosszul van. Egy egész dobozzal.
2018. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
De senkinek sem tetszek. Az arcot látják meg legelőször.
2018. okt. 24. 13:43
 8/36 anonim ***** válasza:
55%

Az én férfi ismerőseim szeretik a duci nőket. A 100 kiló már nen duci, hanem súlyosan elhízott, de még 100 kilós barátnőm is van, akit imádnak a pasik. Csinos amúgy, de az arca sem kifejezetten gyönyörű.


50 kiló vagyok, sportolok, sminkelek, jól öltözöm és a kutyának sem kellek. Miért? Mert ronda az arcom. (Persze a kis mell sem kifejezetten előny...)

2018. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
45%
#3: Jezusom, de azok a nok igen is ducik meghozza nem kicsit. Az egeszseges testalkat nem itt kezdodik, nagyon nem itt. Es ezekre a nokre jogosan mondjak hogy ducik mert AZOK.
2018. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki a baját baját érzi a legnagyobbnak. Én meg duci vagyok csinos arccal, mégsem találkoztam soha olyan férfivel, akinek tetszettem volna, sőt, volt, hogy beszóltak az utcán. Valószínűleg mindkét probléma létezik, közben meg a férfiak kritizálnak minket sörpocakkal, kopaszodva, a töküket vakarászva. Nem kellene komolyan vennünk azt, amit mondanak. Nem vagyunk tökéletesek, de szerethetjük magunkat hibásan is.
2018. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!