Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a testsúllyal azonosítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a testsúllyal azonosítja sok ember a csúnya, ronda külsőt?

Figyelt kérdés

Nekem csúnya az arcom, előnytelenek az arcvonásaim. Ez nagyobb hátrány mintha kövér lennék.

Sok molett/elhízott nőnek pedig szép arca van.



2018. okt. 24. 12:51
1 2 3 4
 21/36 he84 ***** válasza:
20%
És igen, a kövérség sok esetben genetika is. Van benne tapasztalatom.
2018. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
8%

#18


Frizurára sok nő alakítja magát DIREKT 11 éves srácok szintjére. "Jó" kis tüsihaj, "menő".

2018. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
31%
#21: Kis mértékben befolyásolja a genetika + ez a legtöbb kövér embernél csak kifogás. Az elhízottak túlnyomó többsége csak kifogásokat keres. Meg nem is vizsgálta meg orvos de ő tudja, hogy genetikai alapon hízott el. Naná. :)
2018. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
62%
Látod kérdező,mekkora gyűlölet/lenéző/undorodó hadjárat indult el a kérdésed alatt a túlsúlyos nőkkel szemben. Most már talán észreveszed, hogy a túlsúly sokkal rossuabb, mint ha az arcod nem szép. Látod, milyen gorombán,lenézően fogalmaznak a férfiak, ha túlsúlyos nőkről van szó. Rengeteg bántás ér minket.
2018. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Nem akartam, hogy a túlsúlyos nőket sértegessék.


Én élőben kapok szinte hetente beszólásokat, megaláznak engem ha csak végigsétálok az utcán.

2018. okt. 24. 22:43
 26/36 anonim ***** válasza:
64%
25.: amint látod, a túlsúlyosak is rengeteget kapnak.
2018. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
44%
Figyelje itt ott a gond hogy nagyon elvan mérgesedve a helyzet a társkeresésben ! Főleg a férfi oldalon. Megváltoztak az elvárások és ezt nyomatja a média az emberekbe . Én is itt vagyok 27 éves férfiként és soha nem volt kapcsolatom senkivel. Egyetlen indok mindig az volt hogy kövér vagyok ! Volt hogy 75 kg voltam a 182 centihez , és akkor is elhajtott a kiszemelt lány. Mert most az a trendi ha felnőtt férfiak is 60 kilósak mint a 14 éves kisfiúk a suliban . Ebből kiindulva a vérig sértett magányos férfiak is egyre kritikusabbak lesznek a nők alakjára . Nyilván aki 5 kg sulyfelesleg miatt van örök magányra ítélve , nem fogja tolerálni ha összehozza a sors egy olyan nővel akinek meg 30 kg van pluszba rajta. Ezért is sértik meg vagy egyszerűen nem veszik nő számba.
2018. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
30%

Egyáltalán nem a 60 kilos férfitest a menő, ezt honnan szeded?

Egy kövér férfi / nő nem vonzó, ne képzelj már e mögé gonosz médiamanipulációt.


5 kilo feleslegnél se mindegy, kiről beszélünk. Egy alapvetően sportos férfi testén fel sem tűnik, de aki nem sportol, azon 5 kg felesleg már elég "szép" pókhasat eredményez. A nők szerencsésebbek, rajtuk egyenletesebben oszlik el a súlyfelesleg, de ahogy írtad, 30 kg-t már nem lehet rejtegetni.


Értem én, hogy meg vagy sértődve, de az ilyen "60 kgs férfitest a menő" kijelentéseket kerüld, mert alaptalan.

2018. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 he84 ***** válasza:
Tévedsz 23-as válaszoló, nem csak kisrészt lehet oka a kövérségnek a genetika, nem kifogás, csak vannak akik nem hiszik el és lehetetlennek tartják, pedig nem így van. Olyat is hallottam, aki a kövér férjével rendszeresen túrázott, még hegyet is másztak, sokat mozogtak és mégis kövér maradt a férje, a nő pedig úgy szerette őt, ahogy van. Én pedig egy régi jó barátomba korábban beleszerettem, jól ismerem és kövér. Ő tényleg genetikailag kövér főleg, egész pici gyerekkoráról láttam korábban 2 fotót, ott is duci volt, mesélte hogy később gyerekként, kamaszként és azóta is az, nem szokott hazudni se ő, se én. Azt meg nem tudhatod látta-e anno orvos ennek ügyében. Szokott néha mozogni és pár éve rendszeresen sétálunk együtt, de nem az alakja miatt. Hetente 2-3 alkalommal rendszeresen sétáltunk és legtöbbször hosszabb távokat.
2018. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
44%
#24 hol látsz te itt hadjáratot? Volt pár negatív komment, és annyi. Mobdjuk 3 a 30-ból. Kritika viszont mindenkit ér, valakit épp a túlaúlya miatt, másokat másért. Ilyen a világ.
2018. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!