Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kapcsolatban miért könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban miért könnyebb ismerkedni nőkkel?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van az hogy ha nincs barátnőm akkor olyan minha kerülnének a nők, nehéz bevonzani őket? Még a régóta szingli nők sem mutatnak különösebb érdeklődést a közeledésemre. Amikor pedig kapcsolatban vagyok akkor mint a mágnes, úgy vonzom őket, kapcsolatban levőket és egyedülállókat vegyesen, rendszeresen kapok ajánlatot is annak ellenére hogy tudják hogy párom van?
2018. okt. 25. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mert ha kapcsolatban vagy, nem görcsös társkereső üzemmódban működsz, ami egyébként baromi taszító. Ennyi a trükk.
2018. okt. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha kapcsolatban vagy boldog vagy, jó a kisugárzásod, laza vagy, nem hajkurászod a nőket hanem önmagadat adod, mert nem akarsz tőlük senkit. Ha ezt egyedülállóként is sikerülne megvalósítanod, úgy is kelendő lennél.
2018. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Nekem nem vonzóak a kapcsolatban lévő férfiak.
2018. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mint fentebb irták és ezért jó mindig kapcsolatban lenni. Több nő megfordul az ágyadban, mintha szingli lennél.
2018. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs az görcsös társkeresési aurád. Amikor kapcsolatba vagy elégedett vagy az életeddel és nőkre sem "akaszkodsz", hogy összehozz valamit, hanem egyenlő partnerként kezeled mert nem akarsz semmit tőlük... és ez egy nőnek felszabadító érzés, hogy nem tukmálja rá magát egy férfi, hanem neki is joga van dönteni és eldönteni akar-e bármiféle kapcsolatot.
2018. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem jöttél még rá? Ajjaj akkor még lesznek nagy kérdések és nem értések a fejedben a jövőben...

Előttem leírták, nem ismétlem magam.


De ha te tényleg nem értetted ezt eddig, baromi gyorsan kezdj el önismeretret tanulni, mert ez még az alap szint. És az élethez meg az életben való érvényesüléshez ELENGEDHETETLEN az önismeret. Kötelezővé tenném az Iskolákban!

2018. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés akkor lenne igazán pontos, hogy miért azokat a férfiakat találják meg akik aránylag jól működő párkapcsolatban élnek. A válasz az, hogy a jól működő párkapcsolat magabiztosságot ad, kiegyensúlyozott vagy és ez vonzza be őket. Fura, de amióta megházasodtam többször is megesett hogy kaptam ajánlatot teljesen ismeretlen nőktől, szórakozóhelyen odafirkantott számmal egy csók kíséretében vagy az oviban a másik anyukától. Van aki ezt negatívan éli meg és felháborodik, viszont én mindig pozitívan élem meg, jól esik ha kezdeményeznek felém de ez csak a májamat hizlalja. :)
2018. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, úgy lazább vagy, na meg a npőkben felébred a "ha neki kell, akkor tudhat valamit", meg a versenyszellem öszönök.
2018. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!