Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy ismerkedni kezdtek veletek annak ellenére, hogy kapcsolatban voltatok? Mit tegyek? Tanács tőletek) :

Figyelt kérdés

Itt nem a paraszt leszólitásokra, facebookon ''tetszel'' tartalommal irásra gondolok.


Konktétan az történt, hogy egy rendezvényen voltunk a párommal, akivel 3,5 éve vagyunk együtt és pár baráttal. Nagyon jól éreztük magunkat, én teljesen felszabadult voltam, egész este táncoltunk, öngmagam adtam holott nagyon ritkán tudok felszabadult lenni. Arra lettem figyelmes, hogy valaki néha odaszegődik a társaságunkhoz,mivel ismert valakit a barátaink közül, majd néha-néha néz engem.

Nem is tulajdonitottam nagy figyelmet ennek...aztán másnap láttam, hogy megkeresett egy közösségi oldalon és irt is nekem, hogy milyen kis barátságos voltam, én ezt leráztam annyiban, hogy mindenkivel az voltam.

Pár nap után egy másik oldalon is megkeresett és köszönt, még nem válaszoltam...

A gond csak ott van, hogy számomra nagyon szimpatikus lett és össze vagyok zavarodva. Nagyon rég nem kaptam ilyen "bókot" úgymond és jól esik. Szégyenlem magam a gondolataim miatt, de volt hogy azon vettem észre magam, hogy gondolatban elképzelem "mi lenne ha" és hogy vele vagyok... aztán megijedek, hogy egy biztosat nem hagyhatok a bizonytalanért és a párom jó ember. A másik,ami elgondolkodtat, hogy a képeimen szinte mindig a párommal vagyok, hogy lehet, hogy ennek ellenére 'mer' kezdeményezni? Ennyire megfogtam vagy csak próbára tesz?


Számomra a megcsalás a legutolsó, legszemetebb dolog, ezért kérlek ne vádoljatok ilyesmivel,mert sosem tennék ilyet. Megijedtem a történtektől és főleg attól, amin elkezdtem gondolkodni és ebben kérek tanácsot tőletek. A párommal nem volt az a hü de nagy szerelem az elején, de nagyon megszerettem és mindketten komolyan tervezünk, az egyetlen ami gondnak mondható, hogy kevéslem az együttléteket, én sokkal többet szeretnék de neki nem ez az igénye. Annyira összezavarodtam :( 21N


2018. jan. 9. 09:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
Figyi,egy életünk van.Ha félremész,bármennyiszer,senkit nem fog érdekelni 100 év múlva hogy te mit csináltál.E szerint élek már.
2018. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%

Hiány van és jön a harmadik. Ha nem hiányozna semmi, akkor lepattant volna rólad. Szerintem a pároddal kéne megbeszélt, hogy valami kompromisszumot találjátok, mer neked ez a kevés kategória.

31/f

2018. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nap mint nap előfordul. Néha engem is elfog a bizonytalanság, nehéz helyzet.
2018. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
1. Köszi a választ, de én nem szeretnék igy élni. Szerintem ez aljas dolog és nem akarok ilyesmivel megbántani senkit és én szeretnék úgy járni. Az egészben az a kérdés, hogy mennyire normális ez a reakcióm?:( Sosem jártam igy és soha nem gondoltam volna, hogy megtörténik... bosszant, hogy szeretem a párom és mégis vonz ez a valaki, nem értem miért. Vágyom arra, hogy udvaroljon és bókoljon utána meg megvetem magam emiatt. Nem értem mi a gond velem, vagy a kapcsolatommal, talán hiányzik a szenvedély és emiatt ábrándozok ilyenről?
2018. jan. 9. 09:53
 5/34 anonim ***** válasza:
35%
A legrosszabb, amit tehetsz, az az, hogy elkezded szégyellni magad az emberi mivoltod miatt.
2018. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
30%

Igen. Hiányzik a kapcsolatotokból a szenvedély, ha meglenne, ha a párod ezt napi szinten, vagy legalább heti szinten kifejezné neked, hogy mennyire szép vagy neki, mennyire hálás, hogy ilyen nője van, wow!! Akkor nem éreznéd ezt valószínűleg.

Választanod kell. Egy jótanácsot tudok adni, hosszútávra ne kösd le magad szenvedély nékül, mert akkor folyton ez fog jönni, akár évente, két évente.

2018. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva: előző vagyok, igen, olyan kapcsolatban, volt ilyen élményem, mert ott észrevettem a közeledést.
2018. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az első kapcsolatom volt eddig hosszabb távú, 2 éves. Ott kb másfél év után jött egy ilyen srác, aki annyira felkeltette az érdeklődésemet, hogy én is róla fantáziáltam, de szégyeltem magam miatta...megcsalást elítélem, îgy ez szóba se jött volna. Viszont rájöttem, hogy én már a barátomat szeretem, hisz akkor nem másról fantáziálnék. Még pár hónapig megpróbáltam vele, végül szakítottam és már csak azt bánom, miért nem előbb tettem :D Tudod, ez már annak a jele, hogy igazából csak megszokásból vagy a kapcsolatban, vagy mert félsz attól, hogy nem találsz majd mást, félsz a szakítástól...nem kell, nagyon fiatal vagy, felesleges még lekötnöd magad.

21L

2018. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Áhh annyira rossz. Mindig arra jutok, hogy a párommal már sokmindenen átmentünk, szeretjük egymást, családjaink is jóban vannak, nyugodt életünk lehetne, nem bolygatom fel. Aztán mint a kisördög, jön elő 1-1 olyan gondolat, hogy mi van ha ez a valaki az igazi és boldogabb lehetnék? Jajj leirni is rossz :(
2018. jan. 9. 09:59
 10/34 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel előfordulhat. Velem is volt ilyen. A legjobb amit tehetsz, hogy elgondolkodsz az életeden, mert mindennek oka van. Ezt az élet egy döntési helyzetben teszi eléd. Dönteni viszont csak te tudsz, ez a szép benne.
2018. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!