Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hatással van az elhízás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással van az elhízás mint népbetegseg az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Azt tudjuk hogy az egészségre káros de vajon mennyibe játszik közre az elhízás hogy olyan nehezen találják a párjukat a mai világban az emberek és állítólag 2 millió szingli van a fiatal korosztályban
2018. okt. 25. 15:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%
Azt még hozzá tenném hogy ez a csaj sose állt szóba nyomikkal, ő csak a fullos csávókra hajtott és mindig meg is kapta őket. A tényleg szép meg jó alakú nők meg ki vannak használva és nem tisztelik őket.
2018. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"4-es: tévedni emberi dolog. Azt hitte normális vagy."


Igen persze "véletlenül sem azért volt" mert a hölgyemény sem akkor, sem most életében nem dolgozott 1 napot se.

És nem is akar. De meghajlok Nostradamus-i képességeid előtt o bölcs efendi :)


Most is a szülei tartsák el. De te lenyúlhatod ha gondolod. Bár még senki nem volt olyan örült h elvegye.

Izaura TV-re mindképp legyen elöfizud az nagy kedvence.

2018. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Pedig a szép és jó alakú nők jobbat érdemelnek? Míg mondjuk el nem híznak? Aki meg lefogy, annak adnak ingyé diplomát? Ennyi rakás hülyeséget egy helyen.
2018. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
A férfiakat elkezdik kövérezni, a nőkre pedig "plus size beauty" címkéket aggatnak.
2018. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

#12


*tartják el, őrült.

Amúgy tényleg bolond volt, hogy egyáltalán rád nézett.

2018. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Pumukli alfahím ***** válasza:
0%
Nekem van vagy 20 kiló plusz,de erős testalkatú vagyok,imádnak a nők.
2018. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%

#16

Valószínűleg azért írod ki a napi 8 "nem kellek a nőknek" hiszti kérdéseidet, mert odavannak érted a nők...

2018. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#16 😃😃😃
2018. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#17, azaz, telitalálat! 😉
2018. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a nagyfokú elhízás pont nem az "ismerkedős" (mondjuk 20-40 éves) korosztályt érinti, hanem inkább az idősebbeket. Nyilván van sok elhízott fiatal is, de én fiatalként viszonylag ritkán látok kifejezetten kövér embereket a korosztályomban (gondolok itt a látványosan kövér emberekre, nem a szexi csajokra, akiken van 1-2 kiló plusz). Az enyhe elhízást nem látom hátránynak az ismerkedésnél, ha mondjuk egy lánynak telt alakja van vagy egy srác "macis", attól még bőven van rá kereslet (lehet, hogy még nagyobb is, mint egy átlagos testalkatú emberre). Szóval szerintem a fiatal korosztályban nem az elhízás a fő oka annak, hogy sok szingli van.
2018. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!