Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kissé elhízott, de hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kissé elhízott, de hamar rendbehozható férfinak csak olyan barátnője lehet aki arcra bár szép, de alkatilag másra vágyott?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit nagyon szerettem volna megkapni, plátói volt.

Aztán jött egy olyan hölgy aki mindig mosolyog, vicceskedik, kedves, szép arcú, de ő sem deszka.

Vágyom arra hogy olyan barátnőm legyen akit akár 2x is átkarolhatnék olyan karcsú, szép, vágyom arra hogy vággyak a hölgyre és ne csak bele törődjek hogy nekem ez jutott, ezt kell elfogadni.

Ezt a hölgyet most ismertem meg pár napja, látszik rajta, hogy kedvel, szimpatizál velem, elhívtam Vasárnapra vacsorázni, de pusztán ösztönből. Valahogy szeretek embereket vacsorára hívni.


Nem úgy néz ki amilyenre vágytam, de lelkileg viszont pont olyan amilyenre vágytam.


21f



2018. jún. 22. 07:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
hozd rendbe magad, aztán bármilyen nőd lehet.
2018. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Ne menj bele! Mindketten szenvedni fogtok. Tapasztalat.
2018. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

"Egy kissé elhízott, de hamar rendbehozható férfinak"😂


De eszébe sem jutna, hogy akkor elkezdjen magával foglalkozni, "rendbehozni magát" , csak az elvárásdömping, meg a sültgalambvárás megy!

2018. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Én belesodródtam. Nagyon szeretem, hiányzik, szeretek vele lenni, de sajnos az ágyban valami nem az igazi és mindkettőnket nyomasztja ez... :( Ő magát hibáztatja én meg magamat.
2018. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Sztem a csaj abban bizik, hogy neked tutira kell, mert te is köver vagy..
2018. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked miért nem lenne jó egy kissé elhízott, de hamar rendbehozható nő? :D
2018. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Összejössz vele és gyorsan lefogytok mindketten. Együtt mentek sportolni, együtt főztök diétás kajákat, és motiváljátok egymást.

Fèl év múlva ott az álomnő, és te is -sokkal jobban fogsz kinézni.

A másik lehetőség, hogy megmondod a lánynak, hogy nem az eseted. Aztán gyorsan rendbehozod magad, és utána kaparsz olyan csajok után, akik deszkák.

Ja, hogy ez így túl macerás, mert neked befektetett energia nélkül kell top csaj? Sose hagyjon el benneteket a remény!

2018. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Pont annyira vagy helyrehozható, mint a nő :).


Nem azt mondom, hogy karcsúra nincs esélyed, csak nagyon-nagyon kevés. Azok a karcsú nők meg, akik elvárják a vékony vagy izmos testet, a környezetüket ismerve egy odabüfögött ígéretért nem fognak veled leállni. Amilyen a magyar ember... férfi, nő is... "holnaptóé aztán tényleg elkezdek fogyózni"... meg "alig ettem ma vmit... jó, lecsúszott 2 zacskó ropi meg egy csokiszelet is... és igen, megittam 2 cukros Starbucks lattét, de azt megérdemlem / attól nem lehet hízni, mert az ital"...

2018. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én elég igazságtalannak tartom, hogy te ilyen "könnyen rendbehozható" állapotodban sóvárogsz karcsú barátnőért, miközben egy hasonló lány már nem is annyira bejövős.


Az a lány olyan, amilyen. Ha nem tetszik, hagyd, ha tetszik, fogadd el ilyennek. Lehet, hogy így is lesz vékony barátnőd, de az biztos, hogy normális ember nem úgy választ társat, mint házat, hogy megnézi, hümmög egyet és legyint, hogy jó lesz az, majd rendbehozom. Szóval arra kár alapoznod, hogy mennyire lehet rendbehozni, mert senki sem akar rendbehozni, mert nem egy normális hozzáállás valakit átszabni. És pontosan tudom, mennyire hihető, ha valaki úgy jön randira, hogy "jaj, ezen úgy is fogok változtatni"... Nem. :D Sajnos általában nem fog, mert onnantól, hogy megtapasztalta az elfogadás érzését, inkább csak mégjobban elengedi magát.


Nekem is van ismerősöm, aki 4 éve fogyni akar. Úgy ismerkedtünk meg, hogy segítek neki a mozgásban meg az étrendben nagyon szívesen. Aztán csak-csak napolgatta, de nyomult... Nem tudok ebben hinni és rosszul is érezném magam, ha miattam változna csak.


22N

2018. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Gyorsan rendbe hozhatónak tartom magam mert hajlamos vagyok a gyors fogyásra, ezt taoasztaltam, ám akarat erőm magamért, az egédzségemért vajni kevés van.

Én nem érek annyit hogy az életem egy részét arra áldozzam, hogy rendben legyen a külsőm, nem tudom magam motiválni magamért, ám.... A motivációt megszerezehetem, egy nő álltal.

Érte minden finomságról lemondok ha kell, fogyózom és mozgok, de a motiváció csak akkor kerül szóba ha így ahogy vagyok megszeret azért aki vagyok, és nem azért ahogy kinézek.

Ha már látom az apró szeretetet, az esélyt, hogy egy gyönyörű barátnőm legyen, a motivációm egyből rendbe hozza, és dolgozom azért, hogy még inkább tetszek neki.


Erre viszont nem vagyok képes, amíg nincs egy reménysugár sem.


Nem top nőt szeretnék, csak azt kérem, szép arca legyen, karcsú, és kedves, szelíd ha kell akkor Domina, ezek nem nagy elvárások, vagy inkább kívánatok.

2018. jún. 22. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!