Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek ilyen testi hibás férfivel? Fogyás után lógó bőr.

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, utána csináltattam két plasztikai műtétet is. Tökéletes testem több év gyúrás után sem lesz, a hasamon és a karomon maradt lógó bőr.


Úgy vettem észre, hogy az exem mindig is zavarta ez a dolog, nem tudta elfogadni.


Egyébként lelekileg rendben vagyok :)


174cm / 30+ F


2018. okt. 28. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nők sem egyformák, mindenki mást keres a társában. Engem abszolút nem zavarna az ilyesmi, sőt, még "testi hibának" se venném.
2018. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Többséget zavarni fogja, mert ha sokat fogyva vagy vékony az "nem érvényes" vékonyság, az csak akkor jó, ha mindig is az volt, mert így potenciálisan kövér is lehetsz a jövőben és az "nem jó"
2018. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Műtéttel sem sikerült a bőrt leszedni?
2018. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számomra nem vonzó, már eleve az hogy korábban annyira duci voltál hogy utána plaztikáztatni kell. Vagy olyan típus vagy hogy annyira elengedted a kilókat, vagy ilyen alkat vagy, mindegy, nekem teljesen kizáró ok már maga a típus is.
2018. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
...még annyit, hogy azért ezt nem nevezném testi hibának.
2018. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem zavarna, ha hajlando lennel egeszseges eletmodot fenntartani
2018. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

#4


Látjátok erről beszéltem. És naaaaaagyon sokan gondolják így.


Tilos hibázni.

2018. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, megkövetlek, mindig azt hittem, csak a te agymenésed. Tényleg fura, hogy van ilyen.
2018. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#8


Sokszor nem hisznek nekem, pedig a legtöbb dolgot már láttam-hallottam-olvastam amit így mondok. Sajnos.


Viszont ez így brutál kegyetlen világképet mutat, ahol mindenkinek tökéletesnek kell lennie, mindig.


Na ez az amiért jövő tavasszal "véletlenül" gombászás közben pár galóca is kerül a kosárba.

2018. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igen, alapból ilyen alkat vagyok. Most sem vagyok vékony, de teszek azért, hogy ne jöjjenek vissza a plusz kilók.


Imádom az egészséges étrendet, igazából a fogyókúrám során tanultam meg főzni :)


Mivel szeretek enni, így nagyon szívesen főzök reformkajákat, ezt általában az exeim is nagyon szerették, és így ők is egészségesen étkezhettek. :)

2018. okt. 28. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!