Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti járnátok egy olyan 30 körüli pasival, aki már nem mamahoteles de ilyen nyomorban él?

Figyelt kérdés

30 évesen különköltözött a mamahotelből, mert annyi idősen már nem menő. De amilyen lehetőségei voltak a mai árak mellett megélni, bizony nem fenékig tejföl az élete. Egy néhány négyzetméteres patkánylyukban lakik Pest egyik legszarabb részén, a börtönök, temető, repülőtér közelében, ahol 10 percenként iszonyú zajjal elsüvítenek a repülőgépek. A környék kihalt, alpári lakossággal, a belváros 1-1,5 óra 2-3 átszállással, éjszakai járat nincs, a szobája olyan kicsi, hogy egy kihúzható kanapén és egy-két apró bútordarabon semmi sem fér el. Az étlapján a legolcsóbb éppen akciós ételek vannak, ilyenek hogy párizsis zsemle, olcsó nagy kiszerelésű májkrém, paprikáskrumpli, krumplistészta, olcsó virsli és kizárólag csapvíz, mert ásványvízre nincs pénze.

Egyébként sokat dolgozik, éjszakai műszakban tolja a legtöbbször, hogy ki tudja fizetni a méregdrága lakbért, de még így is úgy él mint egy csöves majdnem. De legalább már nem mamahoteles, hanem egy felnőtt külön életet élő férfi.

Ti járnátok ilyennel? Zavarna, hogy nyomorban él? Képesek lennétek a felszín mögé nézni, hogy valójában mennyit dolgozik, hogy így is meg tudjon élni?


2018. okt. 28. 11:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

"Melós az nyomorban él mindenhol az országban"


Rokon srác Komárom megyei gyárban a gyártósoron keres meg 286 ezer nettót (gyártósori karbantartó), 22 éves.

Ez csak egy példa. CNC-s, targoncás sincs 300 nettó alatt, vidéki városban sem.

Amit te írtál, kérdező, hogy 3-400 az a jobb mérnök, na nehogy már. 30 éves mérnök már 5-600 nettónál tart simán.

El vagy tévedve. Max. úgy melós, hogy segédmunkás, na az talán valóban 160 nettót visz haza.

2018. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nem írta hogy mi a munkája, simán lehet orvos. Azok sem keresnek sokat a közegészségügyben.
2018. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22: Persze, minden orvos Trabanttal jár....
2018. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem írta hogy mi a munkája, simán lehet orvos."


Ja. Agysebész.

2018. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Nem járnék vele, mert a fizetésem ennek a többszöröse és nem szeretném én eltartani, se azt, hogy ő maradjon otthon gyeden.

Ennek legalább a kétszeresét meg kéne tudnod keresni, hogyha műszakozol bakker.

2018. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
37%

itt mindenki 3-4-500 e Ft-okkal dobálózik.....


mutassátok hol van ez a sok állás a neten ahol ennyit keresnek nettóba. És egy idegent is felvesznek, nem a rokonodat vagy ismerősödet .


Olyat ahová a semmiből bekerülsz nulla ismeretséggel.

2018. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
2018. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
2018. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Én a semmiből kerültem be, jelentkeztem, felvettek.

Nem teljesen abban a világban élünk amikor csak ismeretség útján lehet bekerülni vhova...


Nézz szét angol nyelvtudással pl hány állás van. Lehet hogy a leiras alapján esetleg elbizonytalanodsz, én is igy voltam, de mégis megprobaltam es felvettek.

2018. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Első körben emiatt nem zárnám ki, de hosszútávon nem hiszem, hogy lenne valami a dologból.
2018. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!