Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek kizáró ok ismerkedésnél ha a férfi boncmester?

Figyelt kérdés
25F vagyok sportos magas, az arcomra se kaptam még ronda szavakat de amint a lányok megtudják a munkámat kb. menekülnek :D

2018. okt. 28. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene is, én is sokat gondolkoztam,hogy az leszek. De komolyan.
2018. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem hozod haza a munkádat, addig nem zavar. :D

Nem hiszem, hogy kizárólag ezért elutasítanék egy férfit, igaz nem szokványos munka és biztos nagyon meglepődnék. Vannak emellett más dolgok, amiket az ember ismerkedésnél néz (pl. személyiség, jövőbeni tervek/célok, stb.), ez csak egy dolog a sok közül.

2018. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az én gyomrom nem bírja az ilyen dolgokat (ha látom), de amúgy érdekes, tuti lenne egy csomó kérdésem mindig. :D

Ha valaki megfog, nem a munkája miatt fogok elmenekülni.

2018. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok annak ellenére, hogy én iszonyodom az ilyen dolgoktól.

Ne hozz haza semmit a munkából, amúgy pedig nincs baj ezzel a munkával.

2018. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
sajnos nem vihetek haza munkát,minden nap még a telefonomat is átnézik és titoktartási szerződés is van :(
2018. okt. 28. 13:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna. Temetkezési vállalkozó párom volt már. És nyomozó is. Voltak jó sztorijaik, amik után még én sem aludtam olykor, így mindkét kapcsolatban meg lett húzva egy határ, ami után már nem hoznak haza munkát. Értem ezt úgy, hogy nem beszél róla nekem.

Velük egyébként igény esetén foglalkozik pszichológus, velem nem foglalkozott, tehát nekem ez így jobb volt.

Pl. kifejezetten nehezen dolgozta fel a nyomozó exem, ha gyerekkel történt valami, bár titoktartási kötelezettsége volt, ahhoz hogy feltudja dolgozni, nagyvonalakban olykor mesélt. És ez az én lelki világomra is nagy súlyt helyezett, nem volt könnyű. Nehéz úgy fenntartani egy kapcsolatot, hogy ő elvileg nem beszélhet arról mi történt a munkája során, én pedig nem is hallgatom szívesen, ő viszont hallgasson meg engem.

2018. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Miért, hazaviszi a munkát?
2018. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna, bizonyos szempontból az is csak egy munka. Sokkal inkább befolyásoló tényező a személyiséged, és hogy arra milyen hatással van a munkád. Nem mindenkinek van hozzá elég ereje, de ha te szereted és nem adódnak belőle lelki problémáid,meg tudsz bírkózni vele ( gondolom igen, mivel ellenkező esetben már tanulmányaid során is kiderült volna, ha nem neked való).

Még annyit hozzáfűznék, hogy vannak olyan emberek, akik ilyen témákról még hallani sem szeretnek, számukra egy ilyen foglalkozás eléggé taszító lehet. Valószínűleg az általad említett lányok is ilyenek voltak, de hidd el sokan vannak azok a lányok is, akiket nem zavarna :)

2018. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sok lesz a két véglet...

Nekem nincs kifogásom ellene semmi.

2018. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

En biztos iszonyodnék-elnézést érte de legalább őszinte vagyok :-)


Ha hozzámérne egyből beugrana hogy 1 órával elötte hullát boncolt....


Mondjuk én orvossal se kezdenék :-)

2018. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!