Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos igényes lányok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos igényes lányok ha egy férfi nagyon szimpatikus lenne számotokra de első randin nagyon erős büdös ápolatlan szaga lenne mint egy hajléktalannak akkor nem adnátok esélyt neki?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eltalaltad. Aki igy beallit randira, egyaltalan emberek koze, az elasta magat nalam.
2018. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
pontosan:)
2018. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, hogy végigülném vele büdösen a randit. Maximum 10 perc után mondanék egy viszlátot.
2018. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

(pedig én sem "igényes"*, sem csinos nem vagyok, mégsem kéne egy büdöske.)


* majd egyszer valaki írja már le, mit takar ez a szó

2018. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Én nem adok.Volt innen egy külsőre vonzó randipartnerem, de elképesztő szájszag és izzadságszag lengte körbe, ami több méterről is érezhető volt.Nekem ez tiszteletlenséget is sugárzott, annyi nem volt benne, hogy letusoljon randi előtt.A rothadó fogak miatti szájszag egyenesen taszító volt.Nem volt több találka ilyen bemutatkozás után.
2018. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

A szagok a nőknél kiemelkedő szerepet játszanak párválasztásnál, de szexnél is.

Mondhatni az orrunkkal választunk párt. Legalábbis, ahol a nők illatra is vonzónak találják a párjuk sokkal tartósabb a kapcsolat.


Szóval ilyen fontos tényezőn balek dolog elbukni.

2018. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nem tudom, mire jók ezek a kérdések. Bizonyítani, hogy a nők szarok, ha a pasi az emberi minimumot nem hozza?
2018. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A mai világban nincs olyan indok, ami felmentene valakit a tisztálkodás alól, kivéve, ha hajléktalan. Van fürdőszoba, de ha az sincs folyóvíz, csak van.
2018. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
régen bezzeg fizettek a nők a gladiátorok palackozott izzadságáért haha:)
2018. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elegem van az igenytrlen budos fiukbol.
2018. okt. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!