Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

El sem tudom mondani, hogy mennyire vágyom egy lányra aki szerethetek. Annyira jó lenne, de úgy érzem, hogy sosem fogok barátnőt találni. Egyrészt nem tudom, hogy hogy ismerhetném meg. Másik meg hogy mivel eddig sosem volt barátnőm emiatt nem tudom, hogy kellek e egyáltalán egy lánynak hosszú távra...:(


Nem félek a lányoktól, mert már két lánnyal voltam. De mivel csendes személyiségem van emiatt nehéz ismerkednem...:/


21 éves fiú vagyok.


2018. okt. 29. 19:54
 1/3 anonim válasza:

Ez egy olyan dolog amit nem keresni kell. Ezt nem lehet eroltetni,majd jon magatol. Ismerkedj es legy nyitott mindenkire. Tolts sok idot a barataiddal,menj el veluk bulizni,kavezni hiszen barmikor megismerhetsz egy olyan lanyt akibe beleszerethetsz. Szerintem nem baj ha csendesebb vagy,attol fuggetlenul meg lehetsz jo beszelgeto partner. A lenyeg hogy legy kicsit nyitottabb,ismerkedj es ne azt tartsd szem elott,hogy almaid asszonyat keresed.

20/L

2018. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 he84 ***** válasza:
Na igen, nem szabad ideálokat kergetni. Némelyik fiú/férfi itt rontja el, de van hogy más dolgokban is, ha olyan a helyzet. Meg attól is függ, milyen kapcsolatot akar a lánytól/nőtől.
2018. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha nem vágysz rá. :) Vágyakozz inkább a jobb markodra, az soha nem hagy cserben. :D
2018. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!