Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a nőknek vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nőknek vagy a férfiaknak nehezebb olyan párt találni akivel családot alapíthatna?

Figyelt kérdés

Én mivel férfi vagyok ezért nőt nehéz találni szerintem. Volt néhány barátnőm, de egyiknél sem éreztem, azt hogy megbízhatok benne, és gyereket vállalhatnánk. Volt amelyikőjüknek a barátnői voltak a fontosabbak, volt amelyik állandóan nyomozott utánam, hogy nem csalom e meg, pedig eszembe sem jutna ilyen. Volt egy olyan barátnőm akivel sokáig nagyon jól megvoltunk, de aztán pár év után nagyon sokat veszekedtünk, és annak azért lett vége.


Szeretnék már csaláodot alapítani, de nincs kivel, 28 éves vagyok.


Szerintetek melyik nemnek "egyszerűbb"?


2018. okt. 18. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy valamelyik nemnek könnyebben vagy nehezebben menne a dolog. Vannak emberek, akik szerencsésebbek, vannak, akik kevésbé, de ez nemtől független. Ott, ahol a pár mindkét tagja első egymásnak minden téren, és azonnal megtalálják a közös hangot olyannyira, hogy huszonéveikben már családot alapítanak együtt, ott a férfi és a nő is ugyanolyan szerencsés, ugyanolyan "egyszerű" volt a dolog számukra.


Szerintem mindkét nemnek megvannak a maguk nehézségei, amin túl kell lenniük, és bár nem biztos, hogy a nehézségek maguk ugyanazok, az biztos, hogy nem lehet kijelenteni, hogy egyiknek vagy a másiknak könnyebb lenne. Ha nincs körülötted olyan ember, akivel adott esetben úgy érzed, hogy családot tudnál alapítani, akkor nemtől függetlenül nehéznek fogod érezni a kérdést.

2018. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

Mindkét nemnek gyerekjáték olyan pár találása. Illetve az lenne, de beleszól a karrier, meg hogy megfelelő helyen vannak-e a társadalmi ranglétrán.

Még diagrammal is tudom szemléltetni mindezt.

A szülőfalum népességének alakulása 1700-2000 között:

[link]

Látható, hogy kb. az 1950-es évig minden férfi a falu bikája volt, ahogy a lányok meg nimfomániások voltak. Persze csak viccből fogalmaztam így, miért hagynám ki. Mert a többség otthon szabadon élt a saját gazdaságában, életükbe nem pofázott bele senki. Pedig a kézzel aratás nem volt könnyű, de szabadok voltak és volt lehetőségük élni és párt találni és a saját életüket építeni. Aztán jöttek az államosítások és mindenkiből nincstelen proletárt csináltak. Ez jól látszik a grafikon zuhanórepülésén is, többé senki sem vállalt sok gyereket, sőt akár szinglik maradtak. Az ember nagyon nehezen szaporítható fogságban.

Vagyis ha az életkörülmények alkalmasak, akkor akár a csúnya férfi vagy nő is talál párt. Ez ilyen egyszerű.

Például Vajna már nagyapó, de a társadalmi helyzete miatt akár fiatal szépséget is talált.

2018. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyik nemnek sem könnyebb. Vagy szerinted a férfiak annyira jó apaalanyok manapság, mikor a barátnőik mellett is a Tinderen meg a puncs.hu-n lógnak? Nehéz dolga van mindkét nemnek szerintem. Bár lehet csak az igényeken kéne igazítani, és könnyebb lenne :)
2018. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Férfiként mondom, szerintem a nőknek nehezebb.
2018. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az egyedül hiteles választ erre egy olyan ember tudná csak megadni, aki képes nemet váltani. És nem a reinkarnációra gondoltam!
2018. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel egy család (most éljünk ezzel az egyszerűsítéssel) egy férfiból és egy nőből áll, és megközelítőleg ugyanannyi a nő és a férfi, >definícióból adódóan< ugyanannyira nehéz mindkét nemnek, nem is lehet más. Azzal, hogy te nehéznek találod a pártalálást és nem bízol a barátnőidben, a barátnőidnek pontosan ugyanolyan nehézségeket okozol a családalapítást illetően, mint amit ők okoznak neked.
2018. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem találkozok olyan korombeli férfival (de nővel se nagyon), akinek kéne család. Nem hiszem, hogy senki nincs, aki akar, de a saját helyzetemet emiatt nehéznek tartom. Pedig én szeretnék kisbabát, akár már bármikor.


27N

2018. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 es ha gondolod csinálok neked, csak pár óra... Meg élveznéd is.
2018. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A férfiaknak azért nehezebb, mert eleve kisebb halmazból válogathatnak. Sőt, a többség nem is válogathat, eszi amit kap, vagy éhenmarad.
2018. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Bármilyen hihetetlen, a nők között is csak a jobbak válogathatnak. Nem jár mindenkinek adonisz. Vagyis bárki válogathat, csak max kisebb eséllyel lesz párja.
2018. okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!