Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyának mondott nem kelendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyának mondott nem kelendő férfiak volt már sikeretek internetes ismerkedési helyen?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, simán csinálok magamról olyan képet, amin jól nézek ki. Mindenkinek van egy előnyösebb oldala.

A valóság persze teljesen más.

2018. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
12%

A legkevésbé sem. Emiatt sem érdekel, hogy kivel beszélek interneten. Felőlem lehet egy 70 éves vén farok, vagy egy trollkodó 15 éves csíra. Sem a nemük, sem a koruk nem érdekel. Nem tudom magamat asszociációra kényszeríteni, hogy fingom legyen arról, kivel beszélek.

Meg úgy alapból senkinek sem küldök magamról képeket, hogy ítélkezhessen. Számomra az internet tabu.

2018. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Még 4 éve 1 lány, amiből kapcsolat lett. Más kérdés, hogy aztán dobbantott, ahogy jobbat talált.

Azóta viszont egyre rosszabb a helyzet, mindigis jó voltam írásban, de a mostani nőkkel lehetetlen kommunikálni.

2018. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt de inkább beszélgető oldalakon ahol először megismert belsőre. Társkeresőn fotóval 4évig nagyon keményen kellett keresnem mire lett.
2018. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam csúnyának, ahogy a barátnőm, és a környezetem sem, de a válaszadási hajlandóság alalján valószínűleg mégiscsak az lehetek, mindenesetre volt pár randim társkeresőről, de a kölcsönös vonzalom hiányzott. Eskü, az utcán sikeresebb vagyok. Menj ki az életbe! Ott vannak a csajok!
2018. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Ha nem nézel ki tökéletesen, a nők még csak el sem olvassák az üzeneteidet.
2018. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, már gondoltam is rá hogy bemegyek a suliba fegyverrel és sertettségből lelövöm azokat az fiúkat akiknek van barátnőjük! 😂
2018. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!