Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kelendő férfiak ti tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kelendő férfiak ti tapasztaltátok már hogy nő undorodva nézett rátok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Sok nem kelendő nem érti meg h nem a kinézet taszit hanem a személyiség..
2018. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Ajj, rám már annyi mindenért néztek undorodva más nők, férfiak.

Ma azért fintorgott rám egy hercegnő, mert véletlenül neki ütöttem a táskám, sok csomagom volt. Kétszer kértem bocsánatot, de csak megvetően nézett. Nem biztos, hogy a külsőd miatt fintorgott rád.

2018. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Ja, már nem nézek rájuk.
2018. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem. Csak bámulnak néha, végigmérnek, férfiak is, talán mert magas vagyok (sokszor lenéznek a padlóra, hogy lássák, elér-e odáig a lábam), pedig nem annyira, hogy az extrán kirívó lenne, szal nemtom.
2018. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Soha. Észre sem vesznek, mint lehetséges partnert. Így nem is olyan szemmel tekintenek rám. Ettől függetlenül jól kijövök a környezetben lévő nőkkel. Sokat szívjuk egymás vérét poen szintjén. Úgyhogy nem lehet okom panaszra a női társaságot illetően.
2018. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Valóban sok esetben a személyiség a probléma. De mindkettő forgatókönyvet lehetségesnek tartom. A kérdésre válaszolva nálam pl. szerintem volt. Nem mostanában, de volt.
2018. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már, de hogy nem a személyiség miatt, az biztos. Az utcán egy vadidegen nő honnan tudná, hogy milyen a személyiségem? Hülyeség ez a személyiség szöveg, még vígasznak is gyenge, olyan 12 éves koromban még be is dőltem neki, később már nem. Az van, hogy ha jól néz ki valaki, akkor általában mosolyognak rá, ha rosszul néz ki,akkor vagy észre sem veszik, vagy mint egy rakás szarra úgy néznek rá attól függetlenül, hogy egy szót is szólt volna, tehát semmi az ég világon nem derül ki a személyiségéből. Ha lehet hagyagoljuk már ezt a "személyisége miatt" szöveget, mert már egy 14 éves gyerek tisztában van vele, hogy az sokad rangú dolog egy kapcsolatnál, akkor egy felnőttet ne próbáljunk már ilyen mesével megetetni.
2018. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer... Nálam sokszor van az, hogy a külsőm alapján totál leírnak, és csak kevesen veszik a bátorságot, hogy a belsőmet is megvizsgálják, és ezért lesz minden rossz.
2018. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogni nem szoktam senkire. Én itt a személyiséget úgy értem, hogy bámul, mint egy sorozatgyilkos. Ilyenkor próbálok gonoszan nézni, hogy ne kövessen.
2018. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem


nem kelendő/F

2018. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!