Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet így kategórizálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így kategórizálni az internetes társkeresőket?

Figyelt kérdés
Vannak olyan társkeresők ahol szinte csak buta iskolázatlan társaság van és vannak olyanok ahol meg értelmesebb okosabb iskolázott felhasználók vannak?
2018. okt. 31. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ahol IQ teszt kitöltését kérik regisztrációkor, ott többnyire értelmes emberek vannak. Ahol nem, ott hülyék.
2018. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2018. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom. Van egy, amit ugy hirdetnek, hogy diplomas tarskereso oldal (vagy vmi hasonlo, en nem vagyok fen), es 2 ismerosom regisztralt oda, az egyik takaritono, a masik 8 altalanossal rendelkezo biztonsagi or. 🤣🤣 Erre en nem adnek.
2018. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt Diplomások társkeresője-ként ismerem. Egyéb ilyen kategóriát nem tudok.
2018. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár (ahogy előbb írták) nem tom mi garantálja h tényleg diplomás az illető.
2018. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell, hogy diplomas legyen, de legalabb tudjon helyesen irni.
2018. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!