Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, egy elméleti kérdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, egy elméleti kérdés! Összejönnétek egy háborús veteránnal?

Figyelt kérdés
Nem lenne a fickó emiatt erőszakos, épp lenne fizikailag is. Egy kicsit azért gyötörnék a háborús emlékek.
2018. okt. 31. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ de nem indulna nagyobb hátránnyal mint bármelyik random idegen aki szembejön. Sőt a fizikuma kiállása stb. amit a katonaság vélhetően adott még pozitívum is lenne. Az más kérdés hogy vannak e pszichés gondjai és ezek mennyire kezelhetők mennyire akadályozzák az életét? Mert ez nagyban meghatározza hogy igen vagy nem lenne a válasz.
2018. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Megmondom őszintén, engem zavarna a múltja. Nem is azért, hogy pszichésen hogy van, hiszen bármikor bárki átélhet vagy láthat olyat, ami kikészíti, vagy akár tönkreteszi egy életre. De magával a háborús múlttal nem tudnék kibékülni, annyira más lenne az értékrendünk, hogy felesleges lenne bármit is kezdenünk egymással.
2018. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Kizárt, két okból kifolyólag:


1. nemcsak az értékrendem, de az egész habitusom, az alapvető lényem teljesen ellentétes azzal, hogy akár csak mint társaságot, el tudjak viselni egy olyan embert, aki harctéri cselekmények aktív résztvevője volt,

2. eleve nem vagyok pszichésen teljesen egészséges, így, még ha nem lenne exkatona, akkor sem lennék képes olyasvalakinek még a jelenlétét sem kibírni, aki ekkora érzelmi terhet cipel. Meggyógyulni szeretnék, nem további akadályokat, amelyek meggátolnak ebben.

2018. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Csatlakozom az előttem szólókhoz: nem.

Jóbarátként se nagyon tudnék elképzelni olyat, aki aktívan részt vett háborúban, nem hogy partnerként...

A ptsd meg nem egy kellemes dolog, egy egészséges kapcsolathoz két, lelkileg/mentálisan egészséges ember kell.

2018. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És ha az illetőt besorozták??
2018. okt. 31. 16:13
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Ez érdekes kérdés. Szerintem úgy is elég elgondolkodtató, hogy ha tegyük fel 70 évvel ezelőttre képzeljük magunkat.

Véget ért a második világháború és hazajönnek a férfiak, akik túlélték azt. Akkor is így gondolkodnátok róluk, hogy ha nem a mai fizetéses katona értelmet vesszük?

2018. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na jó,de hány éves már? Komolyabb háború 45-ben volt...Persze most is vannak dolgok.
2018. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most nem a második világháború után van (szerencsére), tehát a kérdés értelmetlen. És engem senki sem fog párkapcsolatra kényszeríteni. Beleszeretni meg úgysem tudnék egy katonába. Nekem nem attól férfi valaki, hogy embert ölt.
2018. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Bennem is az a kérdés merül fel, hogy manapság mégis mi a pite vehet rá bárkit a háborúskodásra itthon, ha egyébként nem olyan természetű(?)...
2018. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

"Komolyabb háború 45-ben volt"


Maximum olyat tudok elképzelni, hogy az illető megjárta az idegenlégiót. Viszont az olyanok többségükben tényleg totál lelki roncsok.

2018. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!