Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fog sok jóra vezetni az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog sok jóra vezetni az, hogy kezdeményezés helyett, inkább elszívok egy szál cigarettát?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a lányoktól, és ha oda mennék valakihez, akkor meggondolom magam, és inkább rágyújtok.

19/f


2018. okt. 31. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

- a dohányzás káros hatásaival gondolom tisztában vagy

- ha olyan helyen teszed, ahol tilos a dohányzás, megbüntethetnek

- a cigi nem fog szeretni, de még csak le se fog feküdni veled

- a cigicsikk lassan bomlik le, környezetkárosító


Összegezve: nem, nem sok jóra vezet.

Nem is igazán értem, mit vársz ettől.

2018. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak lenyugtat..
2018. okt. 31. 16:22
 3/14 anonim ***** válasza:
2018. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyakran jön rád a kezdeményezhetnék. :D Havi egy szál nem nagyon árt meg, maximum te nem leszel kisegítve általa, mert barátnő nélkül maradsz.
2018. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A hét kérdése, esküszöm. :D
2018. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lady Beth ***** válasza:
De miért félsz tőlük? Nem fognak téged megenni és azért a cigizés nem egy jó első benyomás...
2018. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy miért félek tőlük? A múltban bebizonyosodott már az, hogy annyira nem vagyok vonzó típus... A ciginek meg már a rabja vagyok 2 éve, szóval alapból dohányos vagyok, de ha ilyen szituba keverem magam, akkor önkéntelenül is rágyújtok.
2018. okt. 31. 17:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Attol függ, hogy mi a jo neked?
2018. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lady Beth ***** válasza:
100%

Tizenhét éves korod óta dohányzol? Tényleg le kéne szoknod róla...


De konkrétan mi történt? Oda mentél egy hölgyhöz reszketve mint a nyárfalevél, aztán visítottál hogy ezt nem tudod megtenni, aztán elkezdtél dohányozni előtte? Mert hát igen, ezt gondolom te is belátod hogy ez nagyon nincs rendjén.

2018. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy képzeld el ezt, kedves Lady Beth, hogy van egy buli mondjuk, ahol táncol a nekem tetsző leányzó.. Már éppen elindulnék felé, de egyszer csak meggondolom magam, kimegyek és rágyújtok, mert a félelem mellet egyfajta feszültség is elfog...
2018. okt. 31. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!