Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit takar az, amikor egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takar az, amikor egy nő ezt mondja: "Olyan férfit szeretnék magam mellé, aki tud engem kezelni"?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
=Elnézi, elviseli a rossz természetem. Le tud nyugtatni, megért, nem borul ki, ha kifordulok magamból.
2018. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, aki ért engem. Nem úgy általában a "nőket" hanem személy szerint engem, mivel megismert. Emellett csak az tud kezelni, akivel hasonló beállítottságú vagyok.
2018. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
A férfiak is ilyen nőt akarnak.
2018. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Sanszos, hogy dühkitörései, hisztijei vannak , nem tudja másképp kezelni az indulatait, csak ha kidühöngheti magát, úgy tudja levezetni a feszkós energiáit:) Én elsőre erre tippelnék:)

De lehet, hogy esetleg apáskodásra vágyik-ezt már kevésbé gondolnám, de bennelehet;

De még az is lehet, hogy esetleg, de ennek már kicsi az esélye, hogy kihagyott egy szót esetleg, hogy "nőként" kezelni, tehát mint egy úri ember, aki valóban törődik a lelkével is, támogatja, és nem csak a testét akarja.

De énszerintem az első az lesz az ami a legvalószínűbb, tehát talán hisztis; azt nem tudom, hogy mennyire kompromisszumkész; mert lehet, hogy hisztizik, mint egy kisgyerek, ha valamit azonnal nem kap meg; vagy pedig amikor már látja ő is, hogy kifogyott az érvekből, és mégsincs neki igazi. Tehát túl büszke, túl egós, nem hajlandó együttműködni a másikkal csak őneki lehet igaza. Szóval lehet, hogy egy ilyen személyiség, meg ilyen rob/lobbanékony. De lehet az is, hogy féken kell őt tartani, mert ha meglát egy kirakatot, rögtön az összes ruhát akarja ami ott van, és értelmetlenül elkölt többezreket olyanokra, amikre feltétlenül nincs is szüksége. meg lehet télleg az is, hogy felsőbbrendűnek, feljebbvalónak gondolja magát, de ez se feltétlenül, de én ilyenekre tudnék gondolni; szal valszeg hisztis:) Énszerintem erre értette; hogyha valami nem tetszik neki akkor nyávog, vagy csapkod, vagy mittomén; lehet, hogy ilyenkor támogatásra van szüksége neki; van valami ilyen idézet is,hogy "Akkor szeress a legjobban, amikor a legkevésbé érdemlem meg, mert akkor van a legnagyobb szükségem rá." De ez már ilyen megmentős dolog, aki lelkileg olyan mélyre süllyedt, hogy már arra kell beáldozd a te életed, hogy 'megmentsd őt', tehát az meg nem jó, olyan kapcsolatba meg megint nem szabad belemenni; mert tényleg te is beleroppanhatsz abba, hogy te próbálod a másikat összeszedni, de ő nem hajlandó összekaparni magát. És akkor felemészti az ő baja a te energiáidat is, tehát olyankor meg pl nem jó ötlet. De én pl egy hisztis emberrel se jönnék össze.

2018. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

*ja és akkor talán elfogadónak és toleránsnak kell lenned;

ha pl túl rossz gyerekkora volt (elhanyagolták akár érzelmi akár más téren pl kajálás, játék, mesekönyvek) vagy pedig túl jó, hogy el lett kényeztetve; és hozzászokott, hogy hisztivel mindent megkap.

Egyik sem az ő hibája, de azért jól fontold meg, kivel kezdesz kapcsolatot:) Bár amúgy asszem itt az érzelmekre hallgatás lehet mégis végtére is a nyerő stratégia:)

Szóval nekem kb ilyesmik jutottak eszembe. :)

2018. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Aki elviseli a flúgjait.
2018. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Problémás. És, tisztában van vele. Gondolom, sok-sok párkapcsolati kudarc után rájött. De, az rég rossz, ha egy embert -légyen az nő, avagy férfi- "kezelni" kell. Kezelje a pszichológusa, ha már tudja magáról, hogy őt "kezelni" kell. Mindenki jobban járna vele a továbbiakban. Lehet, ez kemény volt, de azért a legtöbb embert nem kell kezelni,mert nem kutya, nem vadállat, hanem egy átl. normál ember.
2018. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
kb azt, hogy róla fog szólni minden a kapcsolatban, meg az agymenéséről.
2018. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sanszosabb, hogy egy egyszerű buta liba, aki vhol hallotta ezt a mondatot, aztán azt hiszi, ettől ő fuú de bonyolult, szeszélyes, nem mindennapi nőnek látszhat. Hát... az ilyen megy le kiskutyába a leghamarabb. :)
2018. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
55%
#8-as a számból vette ki a szót. Egy újabb nőcike, aki szerint a párkapcsolatban körülötte forog a világ, s akinek a férfi csak egy akkumulátoros segédeszköz. Csakhogy ez a segédeszköz sem fogja eltűrni élete végéig a rigolyás, dühkitöréses, agresszív, hangulatingadozásban szenvedő, idegbeteg nőt.
2018. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!