Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magyar pasinak mennyi esélye van egy német nőnél, ha jóképű és pénzes de nem tud németül?

Figyelt kérdés

A pénzest azt úgy értem, hogy messze többet keres mint a német átlagfizetés, olyan nettó 4000 Euro körül, az ott is komoly pénz. Külsőre teljesen megfelelő, jóképű, szőke, kék szemű, 186 cm, széles váll. A paraméterek hasonlóak mint a német embereknek, de azért látszik rajta, hogy nem német hanem kelet-európai, de ettől függetlenül megnyerő. Viszont van két hibája: az egyik maga az hogy magyar, nem tudom ez mennyire hátrány egy német nőnél, a másik az hogy még csak alap szinten tud németül ami a kommunikációhoz is kevés, angolul viszont majdnem felsőfokon tud, és mivel a németeknél egy tinilány is úgy tud angolul mint itt egy angol tanár, ezért a kommunikációt azt meg lehet oldani átmenetileg angolul is.

Mennyire kelendő társkeresés területen egy ilyen pasi Németországban?


2018. okt. 31. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

"mivel a németeknél egy tinilány is úgy tud angolul mint itt egy angol tanár"


Ezt azért cáfolnám, de az biztos, hogy arányaiban a németek jobban beszélik az angolt. Bár nekik nem nehéz megtanulni, mert a két nyelv igen hasonló.

Én úgy vettem észre, hogy általánosságban a német nőknek nincs bajuk a magyarokkal.

2018. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
A folyamatos kisebbségi komplexusod rettentően vonzó még így az interneten keresztül is.
2018. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Másodiknál a pont, lol
2018. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%
Off: 4000 euró nettó? Mit csinálsz? Volt már német nőm az aljából. Többször ott ért véget a kommunikáció, hogy magyar. Egy arab kinézetű srác elfogadottabb. Ismerkedéskor a pénz nem számít. Látszik nem vagyok csóró. 100 eurós nadrág, cipő, pulóver, ha bulizni megyek. "a németeknél egy tinilány is úgy tud angolul mint itt egy angol tanár" ??? Nem próbáltam de??? A diplomás kollégák 2 nyelv álltalában. Bolti eladónál többször hallottam, nem jön zavarba ha kérdeznek tőle valamit angolul. A kérdés kiírásával meg is adtad a választ. Gondolom nem Magyarországon keresel 4000 nettót. Ez Németországban 7000 bruttó felett van. Ilyenről ITben csak vezetőről hallottam. Beosztottban talán orvos.
2018. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Osztrák és Svájci soha az életben nem párosul senkivel csak osztrákkal vagy svájcival ez alapszabály náluk. Ott a pénz a pénzhez megy érzelemmentesen, vagy nagyritkán érzelmes alapon.


Német nők kicsit másak őket már látni " külföldiekkel" de természetesen ők is a normálisabbakat preferálják egy szakadt fogatlan román csábító nem jöhet szóba :D


ha nem tudsz németül akkor esélytelen vagy, hiába a pénz, a német nők én ahogy észrevettem kevésbé pénzéhes vadállatok, mint a magyar nők.

2018. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!