Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek Adrien Brody...

Szerintetek Adrien Brody miért csináltatja meg az orrát?

Figyelt kérdés

Szerintem aki látta akár egy filmjét is,annak feltűnt,hogy elég ferde az orra,ez főleg szemből látszik

[link]

Persze,ettől még jóképű színész,de általában sokan nincsenek megelégedve az orrukkal hasonló okok miatt,neki pedig lenne rá pénze.

Vagy lehet,hogy egyfajta "különc" sármot ad neki?

Egyébként nem kritizálni akarom,vagy hasonló,de attól még fura,hogy nem csináltatja meg.



2018. jan. 16. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam,helyesen úgy szól a kérdés,hogy: Adrien Brody miért NEM csináltatja meg az orrát ;)
2018. jan. 16. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja, plusz így néz ki jól.

Sok színésznőről például ordít, hogy plasztikáztatta az orrát, sablonos, a legtöbb doki nem olyan jó szobrászkodásban.

2018. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert õt valószinüleg nem zavarja.
2018. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megis miért kéne megcsináltatnia?

"fura, hogy nem csináltatja meg"...milyen fura, jaa, egy ember aki nem plasztikáztatja meg az orrát. Hmmm, tényleg, ilyet még nem láttam. Persze. Ezt gondold át mégegyszer.

2018. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a fura,hogy színész létére,aki a tehetsége mellett a külsejéből él,szemet huny egy ilyen szépséghiba felett. Persze,nem csúnya férfi,de mégis ront az összképen. De ott van Christopher Eccleston is,ő is megműthetné a fülét.
2018. jan. 16. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ettől lesz karakteres az arca. Nekem kifejezetten tetszenek a "nem tökéletes" emberek. Egyébként nagyon sok sztár aki plasztikáztatott,pont azt az egyedi sármját veszítette el amièrt szerették az emberek. Nézd meg Jennifer Grey-t plasztikáztatta az orrát és azóta nem kap szerepet..vagy Mag Ryan-t..
2018. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ront a kinézetén, ő így az, aki. Csak negatív hatással lenne a karrierjére, egyediségére, ha "széppé" műttetné az orrát. Akinek van esze, az nem akar sablonos lenni. Ezt amúgysem nevezném szépséghibának, annál inkább szexepilnek.
2018. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!