Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A visszautasítás olyasmi, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszautasítás olyasmi, ami sokakkal és gyakran fordul elő?

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ja. Ugye nem gondolod, hogy ha neked tetszik valaki, az forditva is minfig ugy van?
2018. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem szerencsére nem, mert csak nagy ritkán, random beszélgetek nekem tetsző nőkkel, de mindenféle cél és kötöttség nélkül. :) Egyébként már nagy ívben lexarom az egészet és én mondanék nemet, ha valaki kapcsolatot akarna. :D Sokkal jobb egyedül, szabadon. :) 41F
2018. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, és ez az élet összes területére igaz.
2018. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legalább annyiszor kosaraztam ki másokat, mint ahányszor engem ... "ők". Nagy kaland. El kell fogadni, hogy sokfélék vagyunk, különböző igényekkel így olykor megeshet, hogy nem ütöznek az igények. Ha másért nem is, akkor pusztán az aktualitás miatt, miszerint "most másra vágyom".

30/F

2018. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen fel a fejjel és előre.
2018. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!