Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony/sovány pasik! Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony/sovány pasik! Veletek is rendszeresen előfordul, hogy az átlag feletti nők látványosan elfordítják a fejüket, amikor véletlenül rájuk pillantotok?

Figyelt kérdés
A minap jött velem szembe egy csinos érett huszonéves csaj (én 170 vagyok és vékony viszont helyes) és olyan látványosan elkapta a tekintetét (bámulva az üres falat), amikor véletlenül rápillantottam (azért, hogy sétálás közben ki tudjam kerülni nem pedig azért hogy stíröljem), hogy majdnem számon kértem ezt a flegmaságot. Nem vagyok üldözési mániás, de az a jelenet olyan bicskanyitogató volt, mint a 40-es években, amikor bizonyos etnikumokat zsigerből gyűlölt egy bizonyos hatalom. Alapból nem szokott foglalkoztatni a dolog, én se bámulok mindenkit az utcán, de ez már nem egyedi eset volt és nagyon rosszul esik, hogy a nők még rá is játszanak arra, hogy érezzem, senki vagyok a szemükben. A szimpla levegőnek nézést el tudom viselni, de amikor még egyet forgatnak a késen, ami már alapból a szívemben van, az mindennél rosszabb érzés. Hasonló adottságokkal rendelkező sorstársaktól kérdezném, hogy ti milyen gyakran tapasztaltok ilyen jeleneteket?

2018. aug. 24. 14:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%
Én észre sem szoktam venni az ilyeneket, mert alapból alacsonyan szállnak ezek a "férfiak". Tehát nem látok le odáig , szóval én nem kapom el a tekintetem, mert nincs is ott senki :)
2018. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Hát, a gyermeki énedet biztos sértette ez. Gondolom fiatalabb korodban nem kaptál annyi figyelmet mint amennyit akartál volna. Amúgy nehéz erre mit írni mert így 30 év felett van már ezeknél nagyobb problémám is :D (bocs, hogy komolytalan a válasz de a kérdés létjogosultságát sem érzem nagyon)
2018. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%

"de az a jelenet olyan bicskanyitogató volt"

aaa. nem vagy amúgy szocipata, keserűségéből kinőtt nőgyűlölő nőgyilkos :D

2018. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Én akkor is elfordítom a fejem, ha helyes pasit látok. Félénk vagyok a szemezgetéshez. De amúgy mindenkinek joga van ahhoz, hogy ne tetsszél nekik, szóval nincs mit számon kérned :D
2018. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Átlag alatti lányok, titeket nem zavar, hogy az átlag alatti pasik, csak a csini csajok tettein bsszák fel magukat?
2018. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%

minek nézegeted az átlag feletti nőket?


suba subához, ahogy felénk, vidéken mondják.

2018. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#1: Kedves vagy, a hozzád hasonlók minden nap örömet és önbizalmat csalnak az életembe.

#6: Na és ha a cégnél lesz egy női kollégám, akinek meg kell beszélnie velem egy dolgot, akkor is csak a padlót meg a háttérben lévő kollégákat fogja bámulni miközben velem beszél? Volt egy ilyen lány csoporttársam. Projektmunkát kellett csinálni és valahányszor kénytelen volt velem konzultálni, sose nézett a szemembe, hanem tornáztatta a szemét a padlón. Volt pár olyan alkalom, amikor úgy éreztem, hogy mindjárt megfogom az állát és magam felé fordítom a flegma fejét.

2018. aug. 24. 15:18
 8/27 A kérdező kommentje:
#6: Amúgy direkt írtam, hogy nem nézegetem, hanem hirtelen rápillantottam, de már reflexszerűen előjött belőle az undor.
2018. aug. 24. 15:19
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Kíváncsi lennék, mennyire vagy helyes, ha ilyen kisebbrendusegi érzésed van.
2018. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

"Volt pár olyan alkalom, amikor úgy éreztem, hogy mindjárt megfogom az állát és magam felé fordítom a flegma fejét."


te tényleg bolond vagy, már itt gyanús voltál: "Nem vagyok üldözési mániás, de az a jelenet olyan bicskanyitogató volt..."

2018. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!