Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldre kivándorolt pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre kivándorolt pasik! Őszintén! Mennyire volt nehéz kint egy átlagos barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék kimenni külföldre, nagyon sok helyről hívnak nagyon jó fizetésekkel, nagyon tetszenek a külföldi nők (szerintem gyönyörűek, bárki bármit is mond róluk), csak attól félek amit itthon sokan mondanak, hogy külföldön nehezebb lesz barátnőt szerezni.

Nem tudom mennyire igaz ez, mert akik ezt mondják, azok többnyire soha nem voltak külföldön, nincs nyelvtudásuk sem, és ezt egyfajta önmaguk nyugtatására szolgáló mentségként, kifogásként is mondogatják, hogy miért is nem kell megerőltetni magukat azzal, hogy kimenjenek, miért is jó nekik itthon nettó 120-ért mamahotelben, mert külföldön még ennyi meg ilyen nő sem jutna nekik mint most.

(Amúgy akik ezt mondják azoknak többnyire itthon sincs barátnőjük, de attól félnek hogy külföldön még a semminél is kevesebb lesz, lol)

Átlagos barátnőt szerezni itthon is nagyon nehéz egy átlagos pasinak, külföldön még nehezebb lenne? Mik a tapasztalatok?

(Mindenki válaszát megköszönöm, de elsősorban azoké érdekelne akik nem csak vendégmunkásként vannak kint tömegszálláson, hanem életvitelszerűen kint élnek)


2018. nov. 1. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Lassan 7 éve élek kint, rendezett körülmények között. Minden adott, mégsincs senkim,szóval nehéz, mert én mondjuk alapból magyar nőt szeretnék találni. Mellesleg az sem mindegy milyet... Láttam példát hogy valaki helyi nővel jött össze, szóval nem lehetetlen, de 1000ből 1....

Egyszóval nehéz igen, nehezebb mint otthon!

2018. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem igaz, főleg ha a nyitott csajokkal ismerkedsz.Nekemésiserőseimek egaábbis könyen ment, megy.
2018. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

En kulfoldon elo nokent mondanam azt, hogy szerintem Magyarorszagon sokkal konnyebb dolga van egy ferfinek. Ott, ha egy nonek lassan barmi elvarasa van a ferfi fele, akkor siman lehurrogjak a nok is, meg mindenki, itt pedig teljesen atlagos elvarasnak szamit, hogy a ferfinek legyen egzisztenciaja, otthona, autoja es jo munkaja, illetve vegzettsege, ahhoz, hogy egy atlagos no el tudjon kepzelni vele barmit is (ez persze biztos nem mindenkire igaz Magyarorszagon sem, de nekem ez tunt fel az evek alatt nagyon), ilyen randis felezgetesnel meg szerintem az itteni nok nagy resze egyszeruen szo nelkul felallna :D.

Szoval, szerintem mindig attol fugg ez, hogy mennyire illeszkedsz be, mennyire vagy hajlando az adott orszag szokasaihoz idomulni.

2018. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön is vannak igények. :) Szerintem kicsit túl magas az egód és azért sem kellesz senkinek.
2018. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Írországban élek és nem ismerek olyan helyi magyar srácot, akinek ne jött volna össze itt párkapcsolat. A legtöbben magyar párt kerestek, van is erre egy csomó magyar buli, ahol tudnak ismerkedni, de ismerek olyat, akinek lengyel felesége van, olyat is, akinek spanyol a barátnője és az egyik magyar kollégám most házasodik egy brazil lánnyal. Ebből a szempontból Dublin egy olvasztótégely, egy csomó nemzetiség megvan egymás mellett és egyáltalán nem ritka a mindenféle keveredés. Arra viszont ne számíts, hogy az itteni csajok csak úgy leállnak bárkivel vagy hogy olyan szolgalelkűek lesznek, mint sok kelet-európai lány. Az ír nők például önállóak, határozottak és karakánok, őket aztán nem idomítja senki.
2018. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon nem kellesz senkinek, miből gondolod, hogy külföldön meg igen? Mellesleg baromi jól meghatároztad, hogy "külföld" végülis csak néhány bazinagy kontinensről van szó, teljesen különböző kultúrákkal és nőkkel..
2018. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!