Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden férfi ki megy külföldre, elképzelhető hogy egy átlagos pasinak is jut nő majd Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem hivatalos felmérések szerint a fiatal férfiak 60%-a külföldön tervezi a jövőjét, vagy tervez a jövőben külföldi munkát vállalni, legtöbbjük német nyelvterületen, szakmunkával. Ugyanez a nőknek kevesebb mint 30%-a, azok is inkább a szigetország vagy Párizs irányába mozdulnának, főleg diplomával.

Ennek hatására elképzelhető, hogy 5-10 év múlva már nem lesz ilyen borzalmas a helyzete egy átlagos fiatal férfinak? Jelenleg még minden nő ujjára jut 10 pasi, de ha kimegy minden fiatal férfi, akkor 2 választásuk marad a nőknek. Vagy sokkal idősebb pasi karjaiba borulni (és itt legalább 20 év korkülönbségre gondolok), vagy észrevenni egy átlagos pasit is.

Van remény?


2018. okt. 24. 15:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Sebaj, ide majd jönnek délről Ahmedék és Zuluék :D És itthon is marad jó sok Ronaldo, Romárió, Nintendo... Szóval akkor sem lesz senkid.
2018. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Abszolúte nem "borzalmas" a helyzete egy fiatal férfinak. Gyakorlatilag nincs olyan barátom (20-30 huszonéves férfiról beszélünk) akinek ne lenne tök jó kapcsolata, vagy folyamatosan akció. Én most utóbbi kategória vagyok, heti 1-2 csaj összejön különösebb erőfeszítés nélkül alkalmira. Nem tudom mit hisztiztek itt gyakorin, szinte teljes balansz van statisztikai alapon is. Kapd össze magad, és legyél vonzóbb partner. A rinyálás nem túl vonzó.
2018. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Normálisabb nő inkább egy életen át egyedül marad, minthogy ráfanyalodjon egy olyan nyomorultra, mint amilyenek például az itt rinyáló incelek. Most se az állítólagos "férfitöbblet" a sikertelenségetek oka, hanem a szociális skillek teljes hiánya és a rothadó személyiségetek, de nyugtassátok csak magatokat, hogy ez nincs így, a felelősséghárításnál semmi se egyszerűbb.
2018. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Villamosipari szakközépben a végzősöknek még meg sincs a szakmájuk, sem az érettségijük, de már mindnek be van sózva a feneke a németországi munkavállalásra. A nőkre meg ez nem jellemző. A nők nem nagyon mennek külföldre. Nem elég keresett a szakmájuk sem, meg nem olyan bevállalósak.

Jaj de jó nézni, hogy megy el a konkurencia. Jaj de jó lesz, ha nem lesz olyan sok férfi itt, hanem a nagy részük külföldön fog boldogulni, amíg nekünk itthon marad a sok nő :D

2018. okt. 24. 16:00
 5/29 anonim ***** válasza:
37%
#2: azt elfelejtetted írni, hogy minimum Szeged, Pécs, Debrecen, Győr, Miskolc méretű városban élsz, vagy ekeve Budapesten, ahol a nagy számok törvénye sokkal könnyebben érvényesül. Ha egy zsákfaluban élnél, faluban, községben, haldokló kisvárosban, mindjárt nehezebb dolgod lenne. 🙂
2018. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Úhristen. Mint egy enyhén értelmi fogyatékos kisgyerek örömködése...remélem csak troll. :D
2018. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%

# 3


Ugye itt nem arra a felszínes-barátságos jellemre gonoltál a "szociális skillek" alatt, ami leginkább a tévés műsorvezetőkre jellemző?


Szerintem nincs szükség annyira a "szociális skillekre", inkább arra, hogy sok témád legyen, meg persze humorból amennyi kell. Ezekkel is meglehet nyerni egy nőt annyira, hogy megkedveljen...


Ui. a "szociális skillek" értéktelenségére az örök bohém cimborám a jó példa, akinek van vagy 2000 haverja, minden buliba ottvan és "poénkodik", de még így is én állok jobban "csajozásban", pedig én pont a fordítottja vagyok. Csak ő minden témában felületes, mindenből viccet csinál és kb. mindent "szétlazáz" állandóan.

2018. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Jezusom, ilyen hozzaallassal ha te lennel az utolso ferfi is a foldon se valasztanalak teged akkor mar inkabb egyedul...
2018. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Egy átlagos férfinak így is jut nő, a rinyáló lúzereknek nem.
2018. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
A magyar nők kapósak feleségként nyugaton, tehát korai az öröm.
2018. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!