Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan magyar társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan magyar társkereső ahol nincs extrém férfitöbblet és nőhiány vagy mindegyik ilyen?

Figyelt kérdés

Megnéztem már mennyi igaz ebből a férfitöbbletből, hát rengeteg. Női profillal felregisztrálva még kép nélkül is 200+ levelet kaptam már az első nap, sokan könyörögtek is már az első levélben, hogy küldjek nekik képet, megint másik meg már bókoltak is a külsőmre... kép nélküli profillal, vagy akár a személyiségemet ítélték meg nagyon pozitívnak, egyetlen üzenetváltás nélkül. Egy nap alatt tehát annyi bókot kaptam kamu nőként, mint igazi férfiként egész életemben nem, mindezt egyetlen nap alatt.

Létezik olyan társkereső ami nem ennyire elvadult, vagy már halottnak a csók a társkeresőzés férfiként?


2018. nov. 2. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

próbáld ki, hogy felraksz egy jóképű férfiról képet írni fognak a nők...kipróbáltam. csupa jót írtam magamról és persze egy jóképű férfi képét tettem ki.


Másnap már kaptam a leveleket, előtte lóf**aszt se.

2018. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Azért az durva, hogy a látatlanban nyalizásnak örülni kéne, amikor a másik csak annyit tud, mi van a másik lába közt (és ugye, rengeteg olyan "női" profil van ami mögött igazából irigykedő férfi van, szóval még a nemet se tudhatják biztosra...)
2018. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát bocs, de szerintem nincs férfitöbblet. Csak ha fenn van 100 csaj meg 100 pasi, akkor a 100 pasi gondolkodás nélkül ráír az összes nőre (tisztelet a kivételnek!), hátha valamelyikkel összejön a szex.

Így aztán 100 csaj fejenként 100 levelet kap, de nem azért, mert 100x100=10.000 pasi lenne fent...

2018. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

"másik meg már bókoltak is a külsőmre... kép nélkül."


Hiaba van ferfi tobblet a tarskeresokon, ha ilyen agyamenttekkel van tele. Ez aztan a bok.

2018. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden ilyen oldalon férfitöbblet van és elég rossz az arány. Intelligenciából viszont közel azonos, úgyhogy kész csoda ha bárki érdemben össze tud ismerkedni ott.

Természetesen én is kipróbáltam hogy női regit csináltam egy tornarucis helyes csaj fotójával és szó szerint azonnal villogott az oldalam mindenféle üziktől és like-tól. És volt egy-két tök normális pasi akit megsajnáltam hogy becsapta a profilom és jobb békesség alapon letöröltem az egész bohóckodásomat.

2018. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!