Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják itt hogy bárhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják itt hogy bárhol lehet ismerkedni, miközben sokszor leírják, hogy itt meg itt nem ismerkednek?

Figyelt kérdés

Feltesznek egy kérdést,hogy pl: edzőteremben,könyvtárban lehet e ismerkedni?

Erre jön a válasz,hogy ismerkedni BÁRHOL lehet.

Viszont nem egyszer olvastam azt a kérdést hogy utcán meg merjenek e szólítani nőket ismerkedés céljából.

Erre jön a válasz pár nőtől,hogy őt ne zargassák vadidegen férfiak az utcán,mert akkor úgyis siet valahova stb stb.

Vagy pl edzőteremben sem ismerkednének mert tocsognak az izzadtságtól és inkább olyankor hagyják békén.

Aztán ott vannak a facebook huszárok akik idegen nőknek írogatak,hátha fel tudnak szedni egy csajt,de őket is lerázzák vagy vissza sem írnak.


Akkor mégse lehet bárhol ismerkedni?


2018. nov. 2. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
bírom ezt a könyvtárat....de amúgy most tényleg...hányan járnak könyvtárba? :)
2018. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

DE

Viszont ennek

1. tudni kell a módját (2 kapcsolatom is az utcán jött össze)

2. fel kell ismerni az embert és a helyzetet.


A kérdésed olyan mintha megkérdeznéd, hogy le lehet-e futni a maratont? Jön a válasz, hogy persze. DE ha te a kanapéról akarsz rögtön a rajtvonalhoz állni, akkor már fogsz olyan válaszokat kapni, hogy ezt azért mégse kellene.

Capise?

2018. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl jàrok könyvtárba B)

De pl nem ott dolgozó, korombeli (26-32év) férfit még sosem láttam ott.

Nem 300 fôs faluról, hanem egy 20.000es kisvàrosról beszélünk

2018. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne általánosságban nézd. Van aki bárhol ismerkedik, közvetlen, nyitott. Van akinek nehezen megy ez még olyan helyen is ami adott az ismerkedésre.


2. Ahogy írják is: ne sarkítsd le a választ. Az utcán, vagy bárhol ismerkedés nem úgy működik,hogy odamész és megkérdezed,hogy akar-e ismerkedni?

Ettől azért találékonyabbnak kell lenni.


Én még nem hallottam azt a verziót,hogy edzőteremben nem mert izzadt a pasi :), de biztos van ilyen is. És biztos van olyan pasi is akire izzadtan is evők a csajok.

2018. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni, csak figyelj oda arra, hogy épp ott, épp akkor ki nyitott rá és ki nem, és ha elutasítanak, akkor pedig fogadd normálisan, mert lehet, hogy valaki nyitott az ismerkedésre, de mondjuk te nem vagy neki szimpatikus. Mondok egy példát, voltam idén egy futóversenyen, ahol rám kattant valaki, aki szintén oda ment, beszélgettünk, végülis bármi lehet belőle, semmi jónak nem vagyok az elrontója, aztán a viselkedése nem volt szimpatikus, úgyhogy nem lett a dologból semmi.
2018. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Drága, az, hogy lehet, nem jelenti azt, hogy mindenki nyitott rá.
2018. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam könyvtárban. (város) Ott volt a könyvtárosnéni, egy középkorú tanítónéni 6 ötödikesforma gyerekkel és kettő néni 70 és a halál között. A bőség zavara..... 😂

32/f

2018. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!