Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkeresőkön olyanok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön olyanok is ismerkednek, akik a való életben is tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy csak a szociálisan ügyetlenebbek? Nekem fontos szempont a talpraesettség egy férfiban (ami nem egyenlő a tapló, arrogáns, stb. tulajdonságokkal), tehát a szociális ügyesség, valamint, hogy biztonságban érezhessem magam mellette. Érdemes akkor társkeresőn ismerkedni? Vagy interneten inkább azok ismerkednek, akiknek máshol nehézségeik vannak vele?
2015. júl. 27. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jó nő lennél, akkor találnál ilyen faszit a való életben is. Valószínűleg nem vagy akkor jó nő, ha eddig nem sikerült.
2015. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt már pár kapcsolatom. Tehát azok ismerkednek ott, akiknek máshol nem megy?
2015. júl. 27. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:

A haveri köröm szétment, iskola nincs, munkahelyen nem tudok ismerkedni. Ismeretlenül nem szeretek leszólítani senkit, így úgy gondoltam megpróbálom a társkeresőt.


2,5 évig voltam fenn, több száz elküldött levél kb 5 randi, aztán annyi volt.

Nem tudom milyen férfiak vannak fenn, de nők közül rengeteg aki csak egót növelni jár fel, illetve szórakózásból, unalomból.


Akik válaszoltak a levelemre, azokban egy közös vonás volt: mind elkeseredettek voltak. Amint összekapták magukat, lekoptattak.


Itt egy tipikus nő, aki a társkereső oldalakon virít:

[link]


Már csak az utcán ismerkedem...vagyis ismerkednék, ha valaki vevő lenne rá.


30F

2015. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 elég elkeseredettnek tűnsz te is. OK, a társkereső oldalak nekem sem túl szimpatikusak.
2015. júl. 27. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, olyanok is. Én ismertem ilyet. Bárhol szívesen ismerkedett akár szórakozóhelyen, akár társkeresőn.
2015. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

Bevallom őszintén tényleg egy kicsit depis vagyok. A társkereső jó lenne, ha

1) A nők nem egónövelésre és szórakozásra használnák

2) A férfiak nem szexpartnerkeresőnek és farokmutagatásra használnák

3) Valóban az lenne a célja, nem pedig a pénzlehúzás bizonyos oldalak részéről


A férfitöbblet miatt pedig egy torzult értékrend alakul ki, mert a nők kapnak egy halom levelet (önbizalom növekszik), a férfiak pedig alig kapnak visszajelzést (önbizalom csökken), mert a nők a top 10-el beszélgetnek csak (akik mellesleg csak 1 éjszakára akarják őket).


Az a férfi aki a társkeresőt az utolsó mentsvárnak tekinti nagyon pofára fog esni, mert még ennyi esélye sincs, mintha az utcán random leszólítgatna nőket.

2015. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen azok vannak fent a társkeresőn,akiknek élőben nem megy az ismerkedés!és az sem igaz, hogy minden nő olyan aki csak az egojukat növelni regisztrálnak.

Kapásból van 2 barátnőm, akik a jelenlegi párJukkal ott ismerkedtek meg.Illetve én is ilyen vagyok.:) Pedig nem tudok elmenni sehova (társaság,esemény,stb) anélkül, hogy egy férfi ne cuppanjom ràm.

Az viszont ettől függetlenül igaz lehet, hogy sok az elkeseredett, magányos ember az ilyen oldalakon, de ez igaz az élet minden más helyszínére is, csak ott nem ilyen feltűnő max.

Ezért azt mondom a társkereső oldalak egy plusz helyszín arra ahol ismerkedhetsz, fogsz találkozni ilyen olyan emberrel is, de ez igaz akkor is ha elmész szórakozni valahova.

2015. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tök jó a társkereső, csak nem szabad annyira komolyan venni neten a dolgokat, ha összejön örülj neki, ha nem, akkor viszont nem szabad bánkódni. :) én ott egy nagy hátránnyal indulok egy dolog miatt, de még így is egy csomóan visszaírnak, és jól elbeszélgetünk, pedig nagyon nem vagyok a top10-ben. :)
2015. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én csak lusta vagyok a való életben, meg ebben a nagy melegben, pedig ott szívesebben beszélgetnek velem úgy vettem észre, pedig átlag alattinak érzem magam, de legfeljebb átlagos vagyok sztem.
2015. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!