Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ez a társkeresőkön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a társkeresőkön, meddig várjak még hogy vissza írjon?

Figyelt kérdés

Felmentem egy elég nagy társkereső oldalra Randivonal arra, azt mondják ez a legjobb és itt vannak legtöbben, rengeteg csinos lány van de nem vagyok helyes ezért nagyon csinosakra nem írtam rá, hanem csak az átlagos, picit duci nőkre, akik azért nekem bejöttek. 5 lányra írtam rá eddig körülbelül egy hete és még nem írták vissza. Láttam hogy Megnézték a levelemet de nem kaptam választ. Meddig várjak még miért nem írnak vissza?

Azért várok és nem írtam több lányra mert nem akarok több lánnyal egyszerre beszélni mert akkor nem tudom majd követni őket...


Amúgy elő is fizettem az összes lehetőségre


2018. nov. 3. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Kis naiv, azt a pénzt most húztad le a WC-n. Csak akkor írnak vissza, ha kiemelkedően jóképű vagy (8-as vagy afölött) és/vagy rendkívül gazdagnak látszol (prémium német autó, egzotikus nyaralás, hazai wellness). Remélem tanultál belőle.
2018. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
aki érdeklődne irántad már egyből visszaírna.
2018. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ez már veszett fejsze nyele. Èn is voltam fent, de èn mindig válaszoltam rá, hogy bocsi de nem vagy szimpatikus. Ez is fáj egy pasinak de talán a kisebbik rossz.
2018. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha olvasta és nem válaszolt, nem is fog. Annak ezer oka lehet, hogy miért nem írtak vissza. Nem jössz be nekik, mással már alakul vmi, valamiben nem egyeztek, pl ő akar gyereket, te nem, stb.
2018. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia, én is voltam fönt, nő vagyok, de nem írtam vissza a legtöbb embernek. Miért?

mert ha nem tetszik, minek romboljam az önbizalmát.

Másrészt: ha napi 20 olyan levelet kapok, hogy szia, van kedved ismerkedni? akkor nincs rá időm munka mellett, hogy mindenre válaszoljak, pláne, ha nem érdekel az illető.

szóval ne várj egyáltalán. és ne szabványleveleket küldjél, mert azt egy nő rögtön észreveszi. legyen a levél személyre szóló és ne túl hivatalos, komoly. Ne akarj rögtön találkozni, mert az is ijesztő, ha valaki rögtön találkozni akar, ismerkedés nélkül.

Majd akinek tetszel, az fog válaszolni.

2018. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, miért ne randizhatna első körben a lánnyal?

Nekem így jöttek létre komolyabb kapcsolataim ilyen társkeresőkről.

Az a lány aki nem ír vissza, se nem reagál, se elérhetőség+randi az nem is akar senkitől semmit csak az egóját tréneli tök felegesen.

Szerintem csináld úgy mint én hogy zongorázd gyorsan végig az összes szimpatikus csajt és ha nem reagál senki vissza akkor menekülj onnan mert csak az időd rabolja és regizz át máshova. Valahol össze kell jönnie de ne legyél nyuszi, írj rá őszintén a lányra hogy nagyon vonzó és hajlandó vagy találkozni vele stb. Szóval ez nekem sokszor bejött és volt olyan hogy a lány jött el hozzám 200km-ről csak láthasson. És nem is akárki hanem egy roppant kedves aranyos sportoló világbajnok nő volt.

2018. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért írtam ezt, mert amikor én is fent voltam társkeresőn, akkor voltak olyanok, akik azt mondták, hogy ők nem akarnak levelezni, találkozzunk. De az első levelükben kb. tehát semmit sem tudtam róluk, csak egy random pasas, aki rámír, hogy találkozzunk, mert ő csak a személyes beszélgetésben hisz. Na nem.
2018. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen problémákkal küzdök jó ideje. Sajnos nagyon lenézőek tudnak lenni a nők én értem az álláspontjukat stb de forditott esetbe nem tudom hogy nekik hogy esne ha valaki nagyon tetszik és ő még csak válaszra sem méltatja. Szerintem nyugodtan lehet találkozni ismeretség nélkül akkor nem futnak felesleges köröket és sokkal tisztább szemtől szembe! Nem fog belehalni senki ha megisznak egy üditőt elbeszélgetnek egy fél órát senki nem mondta hogy egyből szóbára kell menni
2018. nov. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a fél óra az nem fél óra, mert ott van a közlekedés, a készülődés, stb. alsó hangon fővárosban 3 óra az a fél óra. Mindenkire, aki bejelentkezik, hogy találkozni akar, nekem nincs ilyen fél órám.
2018. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!