Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőtársaim, csak én fogok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, csak én fogok ki olyan 30 éves pasikat akik még anyuci pici fiai?

Figyelt kérdés
Már a 4. ilyen csávót kosaraztam ki ezévben, megdöbbentő mennyire nem vágynak önállóságra egyesek..

2018. nov. 7. 17:46
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
46%
Rengeteg ilyen van sajnos.
2018. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
50%
Az én bátyám önálló, túlságosan is és 30 éves, el a kezekkel tőle :D
2018. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
56%
Ha tudnád mennyi csaj sír ugyanezért, közben meg otthon élnek, és a fizetésükből egyedül egy albérletre nem futja, nem, hogy saját lakásra.
2018. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
80%
Szerencsére azért vannak már felnőtt férfiak is 30 fölött.
2018. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
21%
Csak te.Gomdolom a pénzesebbekre hajtasz,csak hát bebukod és lekoppintanak egy idő után.
2018. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
29%
Ez is csak egy pénzéhes pusztulat.A 99 százalékuk éhrn döglene,ha a faszijuk nem tartaná el őket vagy nem tolna a seggük alá egzisztenciát,mert a kis hr-es,meg körömreszelgetős munkájukból szart se keresnek össze.A munka meg büdös,aztán ezek sírnak. :D Viccek ezek a ku...k. :D
2018. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Vicces milyen alpáriságot hoz elő az igazság :D
2018. nov. 7. 18:07
 8/53 anonim ***** válasza:
22%

Megint a pofátlan követelőzés. Hogy cserébe mit tud nyújtani arról egy mokkot se ír. Gondolom a nagy semmit (a lába között). Ennek a szegény apácának már a válogatás is nehezére esik.

Mamahoteles lúzerezi azokat a férfiakat akik 30 éves korukra még nem pengettek ki egy 25 milliós házat.

Magával szemben már nem ilyen szigorú. Gondolom egy kutyaólat sem tudna kibérelni egyedül.

2018. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
23%
Én inkább annak örülnék a helyedben kérdező, hogy valaki még hajlandó lenne összejönni veled (már ha jól értem), mivel a természeted az eléggé elviselhetetlen lehet.
2018. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
12%
Ennek a baromomnak,alias kérdező,egy jó nagy tockos járna,nem pénz!
2018. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!