Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a nőknél, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a nőknél, hogyha rákérdeznek, hogy szeretik-e a kigyúrt pasikat, azt felelik, hogy "igen, de csak nézni"? Tényleg így van?

Figyelt kérdés

Általában azt mondják, hogy szép a kidolgozott test a sajtreszelő hassal, poszteren jól mutat, esztétikus, de párnak nem kéne ilyen férfi. Pont, mint a zsiráf esete :D


Tényleg tévhit lenne, hogy a kigyúrt pasi az álomférfi a nőknek? Sok férfi ezek szerint csak üres frázisként pufogtatja, hogy minden nőnek ilyen kell, közben meg koránt sincs így? A nők tudat alatt taszító tulajdonságokat társítanak az ilyen pasikhoz(öntelt, többet lenne a fürdőben, mint ők, folyton edzeni járna, nem lenne ideje a barátnőjére, stb.), de a külső iránti vonzódás azért megvan? Hogy van ez a nőknél?



2018. aug. 16. 11:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
A titok: a nők nem egyformák. Sok kigyúrt férfi mellett van nő, tehát egyeseknek nyilvánvalóan bejön ez a testforma, mások közömbösek, megint másokat taszít az ilyen test.
2018. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak módjával vagy kigyúrt azt szeretik. Ha a bmi-ben feltűntetett súl tartományodban vagy 12-20% testzsírral, azzal általában nem lőssz mellé alkatilag.

32/f

2018. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek a nagydarab férfiak, legyen szó akár kigyúrt, akár hájas emberről, nem jön be. Az átlagos vagy kissé izmos alkat tetszik, amit “szálkásnak” szoktak hívni. De ez csak az én személyes preferenciám, nincs olyan, hogy “a nőknek mint külön fajnak ez meg ez jön be”, mindenkinek más tetszik.
2018. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

#2


Na igen, pont ezt az alkatot preferálom, szerintem ez az, amivel a lehető legtöbb nőnek tetszhetsz :D

2018. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Kimondottan kerültem mindig is a kigyúrt,meg ehhez hasonló palikat.Eleve azt is utálom,ha valaki konditerembe jár,nálam ez kizáró ok ismerkedésnél.Ja,és még a látvány se izgat az ilyeneknél,mert mindig valamit kompenzálni akarnak.Például hogy kicsi a szerszámuk,vagy nem áll fel,vagy nem százasok.
2018. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Mert ez az átlag, a legtöbb ember meg átlagos. A hasonlónak meg bejön a hasonló.

32/f

2018. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
9%

Kamu kérdező.

Hidd el tapasztalat.

Én valamennyire kigyúrtnak mondanám magam,és soha nem volt gond ismerkedéssel.

Sőt olyanok voltak,hogy randizni sem kellett hanem egyből lakásra mentem hozzá szexelni ahogy beléptem már tolta is le a bugyit a lány.


Bejön nekik,csak nem mindenkinek jut ilyen férfi azért megracionalizálja,hogy nem kell neki ilyen közben meg igencsak kellene.

Buli helyen olyan volt,hogy a csaj végig simizte a vállam aztán annyit éreztem,hogy hatalmasat belemarkol a hátsómba,odafordultam mondtam neki mást is megfoghat csak menjünk innen,erre nem tudott mert ott a palija de adjam meg elérhetőségemet.


Plusz egy kigyúrt férfi igencsak tud válogatni a legszebb nők között,kevesebbet kell dumálni.

2018. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%

Nem, nincs így.

Ezer éve járok edzeni, csak pozitív tapasztalat van.

Kivéve ezt az oldalt.

Persze ezeket annyira lehet komolyan venni, mint hogy itt senki nem csalja a férjét.

Röhej :)

2018. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

Nézni sem.


Legyen egy használható, ruganyos, feszes, őt kiszolgáló egészséges teste valakinek ez éppen elég. A hivalkodó muszklik olyasmik mint a pávatoll, szép, de a hódításon kívül nincsen funkciója.

2018. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ahogy a pasik is csak nézni szeretik a Megan Fox kaliberű nőket.
2018. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!