Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső profilba be van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső profilba be van állítva korhatár, nem poénból, mégis mit remél az, aki kiesik ebből, és mégis bepróbálkozik?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Azt, hogy esetleg nem gondolod annyira komolyan azt a korhatárt. Nekem pl. a napokban írt egy csaj, akinél messze-messze nem fértem volna bele amúgy a korhatárba. Akkor minek írt? Mert épp ilyen kedve volt.


Van oldal, ahol le lehet tiltani, hogy a paramétereknek nem megfelelők írhassanak neked – ha te tényleg komolyan gondolod, hogy 27 évesig keresel pasit, és a 28 éves már ne merjen próbálkozni, akkor állítsd be úgy, hogy ne is írhassanak neked. (Igaz, attól még átállíthatja az életkorát, ahogyan rengeteg nő és férfi meg is teszi.)

2018. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Mert magasról leszarja, hogy te mit akarsz. De hiszen ezt tudod te is, nem kell ilyenek miatt ide írkálni.
2018. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ilyen korlátozó funkcióm, meg amúgy is csak másodlagos ez a netes forma, de amit kiírtam, azt komolyan gondolom, és nem kívánok engedni belőle.
2018. nov. 8. 23:02
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Legtöbb csak annyit néz, hogy nő legyen, és megy is azonnal neki a körlevél.
2018. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na igen, nemrég vicces volt, hogy két "szia" is volt valakinek a levelében, úgyhogy abban biztos vagyok, hogy csak a szokásos körlevelet dobta nekem is, és nem erőltette meg magát.
2018. nov. 8. 23:40
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Persze mindenki maga dönti el mit szeretne és mit nem de én akkor is inkább azokat nem értem akik így kiírnak egy korhatárt és ennyire kiélezetten ragaszkodnak hozzá. Mert ha Te keresel egy hozzád illő valakit akkor a kor nem annyira szempont, szerintem nincs akkora súlya. Persze itt nem arra gondolok amikor 20-30 év külömbség van. De ha kiíród, hogy pl. 30ig jöhet akkor lehet lekoptatsz olyan 33 éves valakit aki sokkal különb mint aki 29 evésen belefér a listába. Ugyanis a kor nagyon relatív. Bármilyen korosztályban találsz olyan embereket akik 5 év plusszal sokkal fiatalosabbak, nyitottabbak, fittebbek stb mint némely 5 évvel fiatalabb társuk. Ebből kifolyólag ennyire kor alapján kiiktatni embereket szerintem nem okos dolog. Ezért inkább korban hozzád illőt kell keresni minthogy ettől-eddig.

Akik rád írnak a feltételed ellenére azok is szerintem valahogy így gondolják. Az már más kérdés, hogy ezek közül valójában hányan látják magukat reálisan.

De ismétlem, mindenki azt fogad el amit akar. Ha neked így jó akkor így csináld.

2018. nov. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
A férfiak önző állatok! Egyáltalán nem érdekli őket, hogy te mit akarsz, nincsenek tekintettel semmire! A sok tottyadt papi meglátja a friss húst és már küldi is a sablonlevelet, vetné is rád magát! Undorítókak!!
2018. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem is olvasta az adatlapod, csak ment a megkeresés.



Amúgy egy csomoan pl nevetséges köt határoznak meg 27 éves csaj 29-keres. Kiderült, hogy szétment a pasijaval pár év után, és elővette a régi adatlapjat.

2018. nov. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Inkább az a nevetséges, hogy valaki ennyire ragaszkodik bizonyos számokhoz, utána meg itt sír, hogy nem kell senkinek.
2018. nov. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
nem az az idegesítő, amikor 28 éves korhatárnál ír a 29 éves, az bele van kalkulálva a kor megadásánál. de amikor ilyen 50 meg 60 pluszosak írnak a 25 évesre, az már eléggé gáz...
2018. nov. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!