Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24-34 közötti Tinderező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-34 közötti Tinderező pasik! Mi nálatok az alsó-felső korhatár, ami be van állítva?

Figyelt kérdés
Illetve mi a fő szempont, ami alapján jobbra húztok egy lányt?

2017. ápr. 26. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam 18-26, és elsősorban nyilván az arcot nézem meg más alapján ott nem is nagyon lehet, kevesen írnak leírást magukról. A tükörben pózolós meg csücsörítős, lányokat egyből balra húzom, őket nem tudom komolyan venni és nem hiszem, hogy sok közös témám lenne ilyen csajokkal. De a sok match ellenére nem nagyon találkoztam olyan lánnyal akivel jól elbeszélgettem volna. 24/f
2017. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mostanában nem tinderezek, de 18-24 közöttre szoktam tenni. A fő szempont az, hogy jól nézzen ki — mily meglepő. Persze aki szép, és a bemutatkozása is nagyon tetszik, annál mindig megvan az a szívdobbanós érzés, ha match lesz. Ami persze ritka. :D
2017. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tinderen mi alapján tudsz szelektálni? csakis a külső alapján..
2017. ápr. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a külsőn belül mit néztek leginkább. Testalkat, haj, mosoly, stílus stb. Amúgy meg úgy tudom lehet írni bemutatkozást is.
2017. ápr. 28. 04:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Az pozitívum ha ír pár sort magáról. Hangsúlyozom magáról. Aki csak annyit bír írni hogy miket vár el a másiktól de egy szót nem ír arról hogy ő milyen, vagy ő mit tud nyújtani azt leszarom. Képeknél, azt nézem nyilván hogy tetszik e, hogy legyen legalább egy mosolygós képe és tetsszen a mosolya. Normálisan öltözködjön és ne legyen ribi pózokban.
2017. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 vagyok: az lemaradt hogy 20-28 -ig állítottam be és jövő hónapban leszek 26
2017. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!