Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszer szeretnék barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer szeretnék barátnőt, egyszer meg nem. Most ilyenkor mi van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sokszor érzem azt, hogy jól megvagyok én barátnő nélkül is, de aztàn ràmtör a magány és elgondolkozom azon, hogy milyen is lenne.. aztáán konstatálom a dolgot, hogy a jelenlegi életembe nem igazán férne bele egy barátnő, szàmomra sok lemondással járna és ha ez még nem elég, ott van az ismerkedés, amivel a t...köm is kivan, mindig ugyan azokat a köröket lefutni.. időpazarlás..


Lehet az a baj, hogy túl sokáig voltam egyedül és besavanyodtam.. barátaim is kikoptak mellőlem (1 maradt) de ezt igazàból annyira nem is bánom, hiszen jól elvagyok egyedül..


Most ilyenkor mi van? Nem tudom eldönteni mit akarok :D

Jó lenne összebújni, közös programokat szerveznj stb dee aztán meg ràmjön, hogy hát a f...szomnak van kedve kimozdulni itthonról 😂

Dd akkor ott van még a szex is, ami a barátnő mellett van mint nyomós érv de csak azért meg nem jönnék össze senkivel, hogy csak dugjunk..


Nemtom mivan.. kezdek beketyózni. LoL


24F



2018. nov. 9. 14:03
 1/2 anonim válasza:

Szerintem igazából legbelül vágysz egy kapcsolatra csak te se igazán akarod ezt el hinni mivel falakat állítasz magad elé ezzel a dologgal kapcsolatban mert ha még nézed nem csak egy barátnő jár lemondásokkal hanem úgy az életben minden dolog amibe bele kezd az ember.

Amúgy pedig az hogy barátnőd van nem mindig jelenti azt hogy ide oda kell járkálni mert vannak olyan csajok akik jobban el vannak otthon a parjukkal mint hogy minden felé mászkáljon.

Lehet hogy csak még kéne találnod azt a lányt aki illik hozzád de ez nyílván nem olyan egyszerű :)

Egy 20l véleménye. Remélem segít valamit.

2018. nov. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tutujgatnád annyit a bránert, akkor világos lenne számodra, hogy be kell csajoznod. Az meg régen rossz, ha ismerkedésnél mindig ugyanazokat a köröket futod le, mert ez azt jelenti hogy nem tanulsz a hibáidból, és mindig ugyanúgy próbálkozol.
2018. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!