Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Újabban miért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabban miért nem találok fiatal barátnőt kapcsolatra, csak idősebb nőket szexre?

Figyelt kérdés

Tél óta 25 kilót fogytam (az volt az alja, azóta jött fel némi izom), életmódot váltottam, egyáltalán nem iszom, elkezdtem egy egyetemet, nyáron Angliában voltam kint dolgozni. Megszakítottam pár emberrel a kapcsolatot akik rossz hatással voltak rám és lettek új barátaim is. Még sosem éreztem ilyen összeszedettnek és tudatosnak az életem. A csajozásban mégis teljesen visszájára fordult minden. Nem tartom magam tapasztalatlannak, de Casanovának sem, voltak barátnőim és voltam már annyi csajjal, amit két kézen nem tudok megszámolni, viszont mióta az élet sok területén JOBB vagyok sokkal mint régen, azóta a csajozásban meg ROSSZABB. Ez miért van? Egy kb. 18-23 éves barátnőt szeretnék. A leggyakoribb az, hogy az első randi úgy tűnik jól alakul, még csók is van, de aztán eltűnnek vagy megszakítják az ismerkedést a lányok. Ez miért van? Miért vonzódtak a régi szarabb énemhez és nem az új, szerintem emberileg jobbhoz?


Szeptemberben volt egy 28 éves csajjal egy egyéjszakás kalandom és most találtam egy másik szomszéd városban egy 36 éves nőt, akivel kéthetente összejárok szexelni ottalvósan, de úgy, hogy közben év eleje óta folyamatosan próbálkozom, tehát kilenc hónapig teljesen eredménytelen is voltam.

24/F


2018. nov. 3. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a mennyiség és a minőség nem egyenesen arányos egymással.
2018. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az ugrott be gondolatként amit az első írt.
2018. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Azért, mert híred ment és nekünk csak szexre kellenek a hímq.vák vagy még arra sem.

24/N

2018. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?


23N

2018. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem se kellene olyan aki idősebb nőkkel fekszik le. Brrr
2018. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, korábban bulizós, laza, züllött arc voltál - hát ezekre frankón buknak a csajok, főleg a fiatalabbak. 18-23 közti lányoknál, ahol a carpe diem életmód az alap, egyszerűen még nem jópont, hogy tanulsz, hajtasz, nem iszol.
2018. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem jönnek be az idősebb nők, akkor ne szexelj velük. Csomó tinipitsa van a bulikban, barátnőnek ugyan nem valók, de d.gni lehet őket.
2018. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, 24 éves vagyok, és sosem volt igényem az általad leírt büdös parasztokra. Mondjuk nekem vannak igényeim, nem úgy, mint a környezetben élő riherongyoknak.
2018. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!