Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van visszaut ha osszevesztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van visszaut ha osszevesztem a csajjal aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Ezt mar tudatara adtam regebben is, es igzabol azert vesztunk ossze, mert h tobbet akartam volna. Joba voltunk meg minden, szerettem a tarsasagat, meg o is az enyemet, birt engem, csak h tul ramenos lettem es elrontottam mindent. Gondoltam idovel esetleg megkedvel maskepp is, de nem vartam ki es elrontottam.



Esetleg tanacsok/tapasztalatok h megint olyan joba legyunk? Hianyzik a tarsasaga (nem mintha nem talalkoznank egyaltalan mikor barati osszejovetelek vannak), de ugy mint regen, meg az sem lenne baj ha tenyeg haverilag, mint mikor megismertuk egymast.



2018. nov. 11. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne akard ezt.

Ha jóban maradtok valószìnűbb hogy te még jobban megkedveled,nála viszont ugyanúgy "frienzone" leszel.Engedd el a lányt.

2018. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Vagy azt tedd, mint amit az egyes mond, vagy egyszeruen csak innentol legyel vele normalis. Majd megbocsat, nem nagy ugy. Csak magadnak ne hazudd, hogy ez csak baratsag!

Nem kell feltetlenul megbeszelni se ezt, max. egy konkret dologert kerj elnezest, ne pedig az erzeseidert. Ha innentol jofej vagy es a viselkedeseddel bizonyitasz neki akkor szerintem lehet esely.

Nem irtad mit kovettel el ellene, de en biztos vagyok benne, hogy bocsanatos bun. :) Emberek vagyunk, hibazunk, probalkozz ujra!

A legyunk baratok dumat NE mondd neki! Attol nem fog neked megbocsatani, csak elkonyvel hazudosnak is. Nem hulye az a lany, hogy ne tudna mire megy ki a jatek.

2018. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!