Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztem a fiuval aki tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy hulyeseget es osszevesztunk nem jarunk de kuldozgeti a puszis jeleket meg telefonba is megtanulta azt a szot magyarul hogy puszilak...es most osszevesztunk .


Szerintetek hivjam fel en es kerjek bocsanatot vagy varjam amig o hiv??? Mar egy het eltelt amiota oszevesztunk de nem hivott nem is ir ram. Mit tegyek??? Es ha felhivom mit mondjak neki ??? Kerlek segitsetek !!! Helyesirasomert bocsi de nm beszelek tokeletesen magyarul.



2013. ápr. 28. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meséld el min vesztetek össze!
2013. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok,és mi volt az a hülyeség?
2013. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem annak a félnek kellene lépnie aki megbántotta a másikat.

Ha te vagy a hunyó igenis hivd fel és kérj tőle bocsánatot. :)

2013. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hívd fel ,mit veszthetsz??
2013. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A baratnom amig en kinn voltam a telefonomrol felhivta rejtetszamon a fiut es beszelt vel ilyesmiket hogy mit csinal meg hogy van stb.

Es en amikor visszamentem csak azt lattam hogy a baratnom beszel a telefonomon. Akkor kesobb felhivtam a fiut nem vette fel kesobb is hivtam nem vette fel ... aztan este rairtam facebookon hogy haragszik ram vagy mi a baja es akkor mondta hogy mit mindig hivogatom es adom oda masnak a telefont hogy beszeljen bele meg hogy felkoltottem mikozben aludt ...

2013. ápr. 28. 19:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Na,én nem értek ebből semmit..ki hívogatott kit?:D
2013. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
en 16 vagyok o pedig 19.
2013. ápr. 28. 19:20
 8/13 A kérdező kommentje:
a baratnom hivta fel a fiut hulesegbol amig en kinn voltam
2013. ápr. 28. 19:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem értem!
2013. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Értem már... A barátnődet te kérted meg hogy hívja fel a srácot? Ha nem, megkérdezted már tőle miért tesz ilyeneket?

A srácot szerintem hívd fel és tisztázzátok a dolgot!

2013. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!