Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes beletörődnöm abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes beletörődnöm abba, hogy nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés

Velem külsőleg és belsőleg is problémák vannak. Egyáltalán nem vagyok helyes fiú annak ellenére, hogy többen is megdicsértek de ezek csak üres szavak voltak. Olyan embernek tartom magamat aki belsőleg de külsőleg is nagyon visszataszító. A lányok sohasem mutattak felém érdeklődést. Ha rám néztek szerintem akkor is undorral tekintettek rám. Beszélgetni sem tudok velük. Semmilyen kapcsolatba sem kerültem velük pedig már a húszas éveimben járok. Soha nem vártam el tőlük, hogy Ők kezdeményezzenek de semmilyen szimpátiát nem vettem észre a részükről. Barátaim sohasem voltak, szórakozni sem jártam el sohova sem, sőt a házból soha nem mozdultam ki.


Próbálok lemondani róluk de még mindig néha - néha elkeserit. Próbálom kiölni magamból a nők iránt maradt kevés érzésemet de egyre nehezebb minden nap megállni.



2018. nov. 14. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha belsőleg is problémák vannak veled, és semmit nem teszel azért, hogy ez megváltozzon, akkor jobb, ha beletörődsz. Amúgy meg senkit sem érdekel a nyomorod.
2018. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ne erőltesd.
2018. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
"sőt a házból soha nem mozdultam ki." Akkor mit is akarsz? Álljanak sorban az ajtod elött a csajok és kinálgassák magukat neked ismeretlenül?
2018. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ő azért van itt, hogy beszéltessen másokat, mert ugyan be van zárkózva, de a társalgás azért hiányzik neki. Ilyen kis pióca, ne is foglalkozzatok vele. Már egy jó párszor kib@cták innen, de nem adja fel. Ez egy beteg ember.
2018. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jól van.
2018. nov. 14. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Lebuktál, a szokásos figyelemadagodra keresztet vethetsz.
2018. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Így jártam.
2018. nov. 14. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok. Én most a kajára álltam rá: hogy jókat egyek, ami megnyugtat. Szeretem a halakat és a különböző húsokat is. Gyakran rendelek pizzát este, amitől úgy telítődöm, hogy kidőlök a kanapén mint az oroszlán, és nem gondolok semmire.
2018. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ennyi válasz még nem volt elég???

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Mindketten tudjuk te vagy az...

2018. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem írtam,hogy nem én vagyok.
2018. nov. 14. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!