Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen, ha vki ennyire festi magát?

Figyelt kérdés

[link]


Vélemény?



2018. nov. 17. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Képen (ilyen távolról fényképezve)jól néz ki. De amikor közelről látom a vastag alapozó púder,repedező szemhéj festék,csomósodó szempilla festék kombinációt. Ahogy pamkutya mondaná: un-do-ríto. Igényesség a dolgok kulcsa,ha időben pénztárcában is megerőltető.
2018. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bal oldali képen szimpatikusabb.
2018. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Sosem szerettem az ilyen rettentően kikent csajokat, mindig az lenne az érzésem, hogy nem miattam kencézni magát, hanem hogy mikor tud kihalászni magának egy nálam "jobbat". Meg az ilyenhez sosem lehet csak úgy hozzáérni, mert jaaaj a hajam, jaaaj a sminkem, a szemfestékem. Huhhh, rettenetes, nekem ilyen nő nem kellene. Egye fene, inkább látszódjon az a néhány bőrhiba. Oké, mondjuk a pattanásokat el lehet takarni korrektorral, ez még nem gáz, sőt érthető is. De hogy folyton úgy nézzen ki, mintha az oscar-díj átadásra készülne, az nekem nem jön be. Az ilyen nő nem az én világom...
2018. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aha.. Vagy csak szimplán szeret sminkelni, vagy így erősíti az önbizalmát. Ha így jól érzi magát a bőrében, miért ne sminkeljen?


Egyébként ha leveszed a rúzst a palettáról, máris hétköznapibb az egész. Ahogy észrevettem a férfi véleményeken,az aranyszabály az, hogy vagy a szemed hangsúlyozod, vagy a szád. ( ÉS sok lány valóban túl tudja tolni ezt rendesen, a kép még nem is annyira ilyen)

És máris szolid és "pont jó" kategória lesz.

2018. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mikeXxX ***** válasza:
Gyakori.
2018. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok. A rúzst eleve nem tartom vonzónak, csak a szájfényt.
2018. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!