Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Férfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Mennyire bejövős a sötét vörös hajszín? Mit gondoltok arrol aki ilyenre festi a haját? Milyen kisugárzást sugal ez nektek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt jönnek a "Minél rozsdásabb a tető, annál nedvesebb a pince" kommentek.

Készülj. :D

2017. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van akiknek jól áll van akiknek nagyon nem.

Sok esetben öregít.

2017. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Én úgy látom, hogy a férfiak nagy részének bejön.

Női szemmel is jól néz ki, egyedül arra kéne figyelni, hogy ne legyen lenőve és kikopva a szín, mert úgy enyhén szólva undorító a látvány.

És a szemöldökre is érdemes figyelni, ha nagyon elüt, akkor azon is érdemes festeni minimálisan.

De amúgy jól néz ki nagyon az olyan haj és szinte mindenkinek jól áll.

Kivétel amit írtam, amikor ki van kopva,az nem szép.

2017. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Én azt szeretem, ha nem festi a haját a nő. A természetes kisugárzás mindennél többet ér.

Egy sötétvörösre festett haj azt sugallja, hogy jó lesz a nő egy numerára, de komoly kapcsolatra semmiképp sem.

2017. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem jön be, ennyi.
2017. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Engem személy szerint abszolút taszítanak a vörös hajú lányok, nem tudom megmagyarázni, hogy miért, egyszerűen nem jön be, ahogy a szőkék sem. Eddig minden lány, aki tetszett barna vagy fekete hajú volt, de ez csak az én személyes véleményem. Az ismerőseim többségének bejönnek a vörösök.
2017. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A festett sötétvörös nekem személy szerint nem tetszik. A természetes világosabb vörös árnyalat viszont gyönyörű tud lenni.
2017. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Azt gondolom, hogy szerintem prostis. A gyerekem anyjának biztos nem ilyen nőt akarnék. Buli után egy menetre viszont tutira jó lenne.
2017. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Bejövős. Volt aki befestette....tényleg nedves volt a pince D:

30/f

2017. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az öltözeten és sminken nagyon sok múlik.

Légy mindig csinos és természetes.

Választanék mondjuk világosabb színű ruhák,felsők között,deréktól lefelé pedig sötétet a kontraszt miatt.

Korodhoz méltón válasz stílust is.

Tetszik nekem mint férfinek ha minden passzol a fent leírtak alapján.



F40

2017. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!