Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nőknek/férfiaknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőknek/férfiaknak nem lesz sosem párjuk?

Figyelt kérdés

Egyáltalán létezik olyan hogy valakinek sosem lesz párja, rövid időre sem? Persze nyilván olyanokra gondolok akik szeretnének.


(Én mostanában úgy érzem hogy esélytelen hogy legyen barátnőm. Pedig szeretnék nagyon, de valamiért úgy érzem hogy nem akarja az élet hogy összejöjjön. Nagyon szerencsétlennek érzem magam. Pedig teszek azért hogy legyen.)


2018. nov. 18. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenféle ember van, egész biztos, hogy vannak olyanok is, nők és férfiak is akiknek soha nem lesz senkijük.
2018. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Saját tapasztalat: akinek van valamilyen alapbetegsége. (F)
2018. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Akik játszmák nélküli kapcsolatra vágynak, melyet együttes erővel, szeretettel, kölcsönös szerelemmel építenek fel. Az emberek zöme csak a készbe akar beleülni, mind érzelmi, fizikai, szellemi síkon.
2018. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Akkor érezd úgy, és össze fog jönni. Ha folyton a negatívat erősíted magadban, akkor úgyis fog alakulni az életed.
2018. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Pl itt egy K-zó delikvens na naki biztos nem lesz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem már volt sajnos, de most szerencsére nincs és ha rajtam múlik már nem is lesz többé, hála az égnek. :)) F
2018. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!