Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Ti értékelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti értékelitek, amikor egy férfi kezdeményez, oda mer menni hozzátok és megszólítani?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Az azért nagyban függ attól is, hogyan teszi ezt, milyen stílusban, rámenősen-e vagy normálisan, és hogy hol, milyen szituációban. Ha például csak úgy az utcán leszólítgat, annak nem feltétlen örülök. De alapvetően, ha olyan körülmények között teszi, ami ismerkedéshez illő, akkor igen.
2018. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Alapvetően igen. Sok férfi nem mer kezdeményezni és szerintem manapság aki mer az már egy jó kezdés. De nyilván fontos hogy ezt milyen módob teszi. Ha pl látványosan sietek az utcán v telefonálok akkor nem igazán örülök neki. Ha proli/trágár módon teszi nyilván az sem nyerő. De alapvetően én igen, értékelem.
2018. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Szegény nem vagyok, ez meglátszik rajtam is, de én akkor sem mernék csak úgy nyíltan kezdeményezni semmilyen szituációban kimondott ismerkedési szándékkal. A szebb nőknél pedig pláne nem.
2018. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Pedig aki mer sz nyer! Én szép nőként mondom! Nálam nem számít a pénz ha nem tudsz megnevettetni!
2018. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

#6


De gondolom egy utcabohóccal vagy "amatőr humoristával" (fizetése hogy ehet ahol fellép - haverom mellékállása) nem érnéd be.

2018. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Értékelem? Hogy? Nem ismerem azt az embert, nem tudom, hogy egy laza csávó, aki mindent leszólít, vagy egy szocfóbiás srác, akinek közben hányingere van. Mert előző nem nagy dolog, utóbbi viszont legyőzte a félelmét. Ez értékelendő, de attól még nem leszek a barátnője, tehát önmagában semleges.
2018. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

értékelik e????


A mai nők ilyesmiket nem értékelnek, sőt...

2018. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Persze, hogy nem számít náluk a pénz - havi 600-800 nettó kereset felett.
2018. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha bejössz a csajnak, akkor értékeli.


Ha nem jössz be, akkor bunkó zaklató vagy.

2018. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapból igen,örülök neki,de ahogy írták,függ mindez attól,milyen stílusban,körülmènyek között szólít meg.
2018. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!