Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lejjebb adjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lejjebb adjam az igényeimet? Mit válasszak? Külső-belső?

Figyelt kérdés

Szóval húszas éveim közepén járó nő vagyok. Egy jó ideje nincsen párkapcsolatom, de már vágynék rá.

Megismerkedtem egy férfival aki kedves, okos, sportos, jó egzisztenciája van, vele lehetne a jövőt építeni.

Viszont külsőre nem igazán jön be. Arca nem tetszik, testre is a kicsit mackósabbakat szeretem. De ez csak a külső, túl felszínes lennék és válogatós? Sz.x még nem volt... korban is összeillünk.

Köszi a válaszokat!


2018. nov. 20. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hosszú távon a "jó jó...de nem elég jó...áhh na valahogy csak jó lesz...óóó de bárcsak jobb lenne.." kapcsolatnak nem jósolok boldog éveket, lesz mindig egy tüske benned és ha jön más ott is fogod hagyni.


Nem minden a pénz-

2018. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Lehet Brad Pitt kinézetű férfit keresni,de majd ne csodálkozz,ha pár menet után lelép.

A jó kinézetű pasik nem fognak egy nő mellett hosszabb távon maradni,mert tudják magukról,hogy jól néznek ki és ezzel vissza is élnek.

Nem véletlenül van a társkereső oldalakon is minden második nőnek az adatlapján kiírva "komoly kapcsolatot keresek,szexkapcsolat nem érdekel,kalandorok kíméljenek".

Na ők már mind megjárták valakivel csak mivel nem fognak átlag pasival összejönni,mert ugye nyáron a strandon jobban mutat mellettük egy jóképű fickó az irigy barátnőkről nem is beszélve.

Neked kell eldöntened mit akarsz.A külső nem jelent semmit,ha normális idővel beleszeretsz és szépnek fogod látni.

2018. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha jól főzöl a mackós alkat megoldva 😀

Adj neki egy esélyt. Hosszú távon a humor, kedvesség, inteligencia sokkal fontosabb

2018. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
A szexet miért kell cenzúrázni?
2018. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Semmiképp se add alább! Ne érd be egy gazdag, intelligens, kigyúrt férfival, Neked jár hogy ezek mellé jóképű is legyen. A Te életed, a Te döntésed! Ne állj szóba mindenféle lúzerrel. Az hogy cserébe mit tudsz nyújtani vagy hogy maholnap már értéktelen vénlány vagy az egy más kérdés. Neked jár a tökéletes pashee! Mert megérdemled!
2018. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Most akik felháborodtak ezen a kérdésen, azoknak tulajdonképpen mi a baja? Férfiként kérdem, kötelező vonzódnia az embernek valakihez azért, mert papíron jó lenne? A kérdezőnek nem az a baja, hogy az illető férfi nem elég jó pasi, hanem, hogy NEKI nem annyira tetszik külsőre. Ha egy lány valamelyik barátom szerint nagyon szép, akkor nekem nem lehet más a véleményem? Hihtetetlen, hogy mindenből ezt hozzátok ki.

Kérdező, te meg sztem egy kis időt adj a dolognak, találkozgassatok még, de ha nem indul meg a vonzalom nálad, akkor állj tovább.

2018. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell, hogy tetsszen. Ha ez nincs meg, akkor értelmetlen lenne erőltetni. Semmi baj nincs azzal, ha egy darabig még egyedül maradsz.
2018. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha már családalapítást tervezel a harmincas éveid elejére akkor nyilván nem mindegy, hogy a férjjelölt szemetet szed vagy egy jó szakember.

De nem értem miért ragadt le néhány ember ezen a ponton. Ezt is csak megemlítettem a tisztánlátás miatt, hogy ti is jobban átlássátok összeségében.

Köszönöm a hasznos válaszokat!

2018. nov. 20. 19:46
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
kamu kérdés.. polgár pukkasztó.
2018. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha külsőre nem tetszik, úgysem fogsz soha beleszeretni. Viszont a jó egzisztenciája miatt lehet, hogy ennek ellenére összejössz vele.
2018. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!